Nowy obiekt Aries powstanie w Szczyrku. W condo.   INWESTYCJE

Spółka Platan Hotels & Resorts, zarządzająca hotelami Aries w Zakopanem i Wiśle, wybuduje trzeci obiekt pod tą marką, tym razem w Szczyrku. Pokoje hotelowe sprzedawane będą w formule condo z deklarowaną stopą zwrotu wynoszącą 7% i 10 letnią umową (z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat).

Aries Residence & SPA Szczyrk otwarty ma zostać w 2022 roku i zlokalizowany będzie przy ul. Górskiej w Szczyrku, docelowo ze 118 pokojami i apartamentami, salami konferencyjnymi irestauracją.

W ramach kompleksu powstaje dodatkowo pierwszy w Szczyrku Aqua Aries ze strefą basenową dla dzieci i dorosłych oraz saunarium liczącym blisko 400 m2.

Najnowszy obiekt pod marką Aries powstaje w formule condo, umożliwiającej indywidualnym inwestorom zakup pojedynczych lokali. W ofercie znajdują się apartamenty od 25 do 70m2, w pełni wykończone i wyposażone w standardzie znanym z innych obiektów sieci. Ceny zaczynają się od 386 tys. zł, a inwestor w ramach umowy gwarantuje także 14 dni pobytu właścicielskiego rocznie, w tym 7 dni w sezonie.

W ramach sieci Aries działają obecnie dwa hotele, w Zakopanem oraz otwarty kilka tygodni temu w Wiśle. Obserwujemy ogromne zainteresowanie gości pobytami w naszych obiektach, dlatego zdecydowaliśmy się na obecność w kolejnych lokalizacjach. Formuła condo pozwoli nam na szybszy rozwój sieci Aries – mówi Agnieszka Urbańska Pucek, członek zarządu Platan Hotels & Resort.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *