Tragiczna śmierć wrzesińskiego hotelarza i restauratora. Policja podejrzewa samobójstwo

Jarosław Gasik, właściciel butikowego hotelu i restauracji otwartych w tym roku w zabytkowym pałacu we Wrześni, nie żyje. Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo z powodu problemów finansowych spowodowanych ograniczeniami w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Jak podały lokalne media 56-letni przedsiębiorca odebrał sobie życie. Był on także właścicielem restauracji Margeritta w centrum Wrześni, a w tym roku uruchomił we wnętrzach gruntownie zmodernizowanego zabytkowego Pałacu na Opieszynie czterogwiazdkowy hotel, wraz z dużą restauracją specjalizującą się w organizacji przyjęć okolicznościowych.

Niestety decyzje administracyjne dotyczące obostrzeń w funkcjonowaniu hoteli i restauracji uniemożliwiły przedsiębiorcy realizację planów związanych z udanym wprowadzeniem obiektu na rynek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Tragiczna śmierć wrzesińskiego hotelarza i restauratora. Policja podejrzewa samobójstwo

    • Zamiast organizować zbiórki wyjdźmy na ulicę i poślijmy tam gdzie trzeba czyli do piekła ten żydowski bandycki okupacyjny reżim który od dziesięcioleci okupuje nasz kraj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *