W Kołobrzegu otwarto Olymp IV SPA & Wellness z 350 pokojami   OTWARCIA

 W czerwcu w Kołobrzegu ruszył obiekt hotelowy Olymp IV z 350 pokojami, kompleksem wodnym, restauracją na 300 osób i centrum konferencyjnym o powierzchni 600 m kw. W lipcu rusza Radisson Zdrojowej Invest z 209 pokojami.

Wizualizacja
Fot. EkoTeak
Fot. Olymp IV

Olymp IV powstał w przebudowanym i rozbudowanym sanatorium Hutnik, kupionym przez kołobrzeską Firmę Budowlano-Instalacyjna Mat & Mad jeszcze w 2014 r. Oferuje strefę SPA & zdrowie m.in. z kąpielami leczniczymi i pakietami medycznymi. W obiekcie znajduje się też kompleks wodny z basenem 7 x 17,5 m, sześcioma jacuzzi oraz sauną suchą i parową. Centrum konferencyjne składa się z sali Atena o powierzchni 333 m kw., Nike – 108 i Iris – 37 m kw. oraz 114-metrowego foyer. Na ostatnim 11 piętrze znajduje się kawiarnia. Olymp IV zlokalizowany jest obok otwartego w 2013 r. Olympu 3 ze 164 pokojami z jednej strony (trzy Olympy dysponujące łącznie ok. 360 pokojami to obiekty wypoczynkowo-sanatoryjne), hoteli Leda i Aquarius z drugiej oraz hotelu Diva Spa i powstającego Crown Plaza Baltic Wave z 463 pokojami z trzeciej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *