Hotele i obiekty PHH honorują Kartę Dużej Rodziny

We wszystkich hotelach i obiektach należących do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego honorowana jest Karta Dużej Rodziny. Dzięki temu rodzice trojga lub więcej dzieci mogą korzystać ze specjalnych zniżek. PHH został partnerem strategicznym programu.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z 15 proc. zniżki na noclegi od ceny dnia oraz z 15 proc. zniżki na gastronomię w hotelach i obiektach grupy PHH. Zniżki obowiązują wyłącznie w przypadku dokonania rezerwacji poprzez bezpośrednie kanały obiektów, czyli telefonicznie lub mailowo. Możliwa jest również rezerwacja na miejscu. Informacje o obiektach PHH, w których obowiązuje Karta Dużej Rodziny można znaleźć na stronie  wpolscenajlepiej.pl

– To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich rodzin z trojgiem lub większą liczbą dzieci. Teraz również we wszystkich obiektach na terenie całego kraju, należących do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, rodziny 3+ mogą korzystać ze specjalnych zniżek – mówi Magdalena Szefernaker, rzecznik prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego.– Cieszymy się, że jesteśmy partnerem strategicznym tego programu i w ten sposób możemy wspierać rodziny. Mamy nadzieję, że dzięki temu przyczynimy się również do wzmożenia ruchu turystycznego i odkrywania przez Polaków pięknych miejsc naszego kraju.

Karta Dużej Rodziny jest pierwszym w Polsce programem łączącym rząd, samorząd i biznes w jednym celu, jakim jest wspieranie rodzin wielodzietnych. KDR to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze karty mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m. in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej. KDR wspiera budżety rodzin wielodzietnych oraz ułatwia dostęp do dóbr i usług.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *