Był Best Western Plus Warszawa, jest V Hotel   INWESTYCJE

Otwarty w sierpniu ub.r. roku pod marką Best Western Plus hotel ze 100 pokojami na granicy Pragi Płd i Wawra przy Moście Siekierkowski, od lipca zaczął działać jako niezależny V Hotel.

Na facebookowej stronie hotelu pojawił się wczoraj komunikat: „Chcieliśmy poinformować, iż zakończyliśmy współpracę z siecią Best Western, tym samym nasz czterogwiazdkowy hotel będzie funkcjonował pod nową nazwą własną V Hotel Warsaw”. Właścicielem obiektu jest firma V Invest, należąca do rodziny Izdebskich która jest też m.in. właścicielem firmy Seminex, oferującej materiały budowlane, oraz Semi Line, produkującej plecaki szkolne, torby sportowe i walizki. W hotelu znajduje się restauracja Wisła i bar, dziewięć sal konferencyjnych z największą Wars o powierzchni 210 m kw. i możliwością podziału, mniejszą Sawa o powierzchni 65 m kw., VIP roomem i board roomami, a na szóstym piętrze ulokowano fitness. Powierzchnie pokoi zaczynają się od 24 m kw., apartamenty mają 45 m kw. Wszystkie wyposażone są m.in. w 43-calowe telewizory i łóżka z materacami premium marki Hilding. Z hotelem połączony jest budynek biurowy o powierzchni 4 tys. m kw.
Obecnie w sieci Best Western w Polsce działa 13 hoteli z ok. 1 tys. pokoi, w tym trzy hotele w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *