Hotel Bacówka Radawa & Spa z pakietem Cztery Łapy

4-gwiazdkowy hotel Bacówka Radawa & SPA na Podkarpaciu przygotował specjalny pakiet Cztery Łapy, który dedykowany jest zwierzętom. W ramach pakietu hotel oferuje: wstawkę powitalną, smakołyk, posłanie, osobistą miskę dla zwierzęcia oraz ogólnodostępne miski z wodą na terenie obiektu, akcesoria do sprzątania, skwer dla zwierzaków.

Poza tym w recepcji hotelu znajduje się specjalny sklepik, w którym właściciele mogą zakupić wszystkie niezbędne przedmioty oraz dodatkowe gadżety i smakołyki. Recepcja służy ponadto pomocą w udzieleniu informacji o najbliższym sklepie zoologicznym, weterynarzu czy psim salonie piękności.

– Nie trzeba tłumaczyć nam, że zwierzęta to członkowie naszych rodzin. Wciąż jednak wiele osób, planując wyjazdy, musi zostawiać swoich pupili w hotelach dla zwierząt. Czas to zmienić. Dlatego Bacówka zaprasza wszystkich: rodziców, dzieci oraz zwierzaki. U nas rodzina odpoczywa w komplecie – wyjaśnia Joanna Preisner, właścicielka hotelu oraz pomysłodawczyni kampanii Zwierz w Hotelu. – Jako że w Bacówce uwielbiamy doskonale się bawić, zdecydowaliśmy się nagrać film ze zwierzętami. Chociaż praca z żywymi stworzeniami przed kamerą to naprawdę trudna sztuka, to jednak my lubimy wyzwania. Mieliśmy fajny pomysł na scenariusz, dlatego zdecydowaliśmy się zrealizować naszą wizję.

W wideo wystąpiła cała plejada zwierzaków: wąż, dalmatyńczyki, żółw, pająk, sowy – a wszystko to w nawiązaniu do kultowych filmów. Inspirację stanowił bowiem m.in. Hotel Transylwania, Piraci z Karaibów czy Harry Potter. Efekty pracy zobaczyć można na kanale YouTube hotelu.

Na terenie Bacówki znajduje się wiele zwierzaków, w tym koniki Royal i Pony, króliczkarnia, owieczki, pies Bachus, osiołek Promyczek czy żółw Mietek


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *