Harmony Resort w Kołobrzegu ruszyć ma na początku 2023 r. W condo   INWESTYCJE

W IV kwartale ruszyć ma w Kołobrzegu budowa Harmony Resort ze 119 apartamentami inwestycyjnymi. To inwestycja wielkopolskiej BB Capital Group, która jeszcze w 2017 r. podpisała umowę z siecią Hilton na otwarcie w tej lokalizacji hotelu pod marką Hilton Garden Inn ze 128 pokojami (potem zmieniono markę na DoubleTree by Hilton). Hotel ma uzupełnić ofertę Resortu.

Harmony Resort będzie zlokalizowany przy ul. Morawskiego w sąsiedztwie niedawno otwartego Radissona Resort oraz kompleksów Diune Hotel & Resort i Marine & Ultra Marine (wszystkie Zdrojowej Invest). Docelowo w całej inwestycji znajdą się m.in.strefa SPA & wellness ze zjeżdżalniami, basen zewnętrzny z jacuzzi, centrum konferencyjne o powierzchni blisko 800 m kw., klub nocny, kręgielnia, restauracje, place zabaw i garaż podziemny. W drugiej części budynku znaleźć ma się hotel DoubleTree by Hilton. Projekt przygotowała pracownia AGK Architekci.

119 apartamentów od 39 do 105 m kw. jest już w sprzedaży. Kupować je można w  standardzie deweloperskim lub „pod klucz”. Jak wynika z informacji w serwisie rynekpierwotny.pl koszt metra kwadratowego wynosi od 16 482 zł. Właściciele apartamentów będą mogli korzystać z usług Resortu na preferencyjnych warunkach. Przewidywany termin zakończenia realizacji tego etapu to I kwartał 2023.  BB Capitał Group jest właścicielem otwartego w 2019 r. hotelu Hampton by Hilton Old Town w Poznaniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *