Holiday Inn Express Rzeszów Airport wyróżniony przez IHG

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport otrzymał certyfikat “Going for GOLD” od sieci IHG Hotels & Resorts. Obiekt znalazł się w gronie wybranych hoteli w całej Europie, które osiągnęły wszystkie cele stawiane przez sieć w zakresie zadowolenia gości, czystości i bezpieczeństwa.

– To było niełatwe zadanie, szczególnie w dzisiejszych czasach pandemii. Podobnie jak rywalizujący sportowcy olimpijscy, zespół Holiday Inn Express Rzeszów Airport dążył do zdobycia złota, wykazując niesamowite poświęcenie, umiejętności i pasję – cechy, które bezgranicznie cenimy w IHG – mówi Karin Sheppard, dyrektor zarządzający na Europę w IHG Hotels & Resorts.

Hotel został otwarty w październiku 2019 r. Strefy wspólne zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi ostatniej generacji sieci hotelowej Holiday Inn Express. 120-pokojowy hotel jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tej klasy w Europie. Pokoje dostępne są dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar.

– Cieszę się, że w minionym kwartale udało nam się osiągnąć sukces w uzyskaniu wszystkich, zakładanych przez sieć IHG, wskaźników hotelowych. To zasługa całego naszego zespołu, który w tych najtrudniejszych momentach zapewnił prawdziwą gościnność i doskonałą obsługę naszym gościom. Jestem niezwykle dumny z mojego zespołu i ich ciężkiej pracy – podsumował Wojciech Dobrowolski, dyrektor Holiday Inn Express Rzeszów Airport.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *