Mercure w Kłajpedzie w miejscu Radisson Blu

Accor podpisał umowę z firmą Ramisis Pamarys na otwarcie w październiku hotelu pod marką Mercure w Kłajpedzie na Litwie. Wcześniej działał on pod marką Radisson Blu. Hotel zaoferuje 74 odnowionych pokoi, restaurację i bar, strefę relaksu i przestrzeń konferencyjną.

To drugie, po Mercure Ryga, partnerstwo Accor z firmą Ramusis Pamarys. Firmy pracują nad kolejnym projektem hotelowym w regionie. Hotel Mercure Kłajpeda Center mieści się w budynku, w którym wcześniej działał, zamknięty już, Radisson Blu.

– Inwestycja w Kłajpedzie daje nam znakomitą okazję do poszerzenia portfolio Mercure na Litwie. Nowy hotel charakteryzuje się doskonałą lokalizacją w samym sercu miasta. Malownicze otoczenie starówki i centrum sprawia, że jest to doskonały początek podróży w odkrywaniu litewskiej kultury i tradycji. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z UAB Ramisis Pamarys zaowocuje dalszym wspólnym rozwojem portfolio Accor w regionie – powiedziała Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager, Accor Eastern Europe.

W tym roku Accor podpisał już ze spółką Doriteksas umowę na zarządzanie od 2022 r. hotelem ibis Styles w Kownie, który działa obecnie jako niezależny Magnus. Na Litwie pod markami Accoru funkcjonuje obecnie sześć hoteli: Mercure w Marianpolu, Novotel w Wilnie, dwa ibisy Styles w Wilnie i Kłajpedzie oraz dwa ibisy w Wilnie i Kownie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *