Nowi dostawcy wstąpili do IGHP

W ostatnim czasie do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego przystąpiło trzech nowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa: Carpet Studio, Expert Tekstylia i SmarHotel.

Carpet Studio to oficjalny polski dystrybutor duńskiej marki EGE CARPETS, produkującej wykładziny, oraz brytyjskiej Amtico – lidera branży paneli LVT. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie, które pozwala mu na profesjonalne doradztwo i efektywne projekty. Jego portfolio to setki realizacji zarówno w dużych hotelach międzynarodowych sieci, jak i obiektach prywatnych inwestorów. Carpet Studio to także biuro projektowe, którego zespół tworzą architekci i projektanci, służący pomocą na każdym etapie pracy nad wnętrzem, od koncepcji, po montaż.

Firma Expert Tekstylia istnieje na rynku od 2000 roku. Zajmuje się produkcją, importem oraz dystrybucją tekstyliów hotelowych. Oferuje również usługi w zakresie aranżacji oraz wykonywania na wymiar dekoracji okiennych, a także projektowania i wykonywania haftu komputerowego. Tkaniny i materiały używane do produkcji tekstyliów dla HoReca zostały dopracowane pod względem wytrzymałości oraz odporności na zwiększone obciążenie pralnicze.

SmartHotel to polski startup, który rozwija system do bezkontaktowej komunikacji między gośćmi a pracownikami hoteli i właścicielami apartamentów. Z platformy, dzięki której goście mogą korzystać z usług hoteli i apartamentów za pośrednictwem Messengera lub WhatsAppa, bez bezpośredniego kontaktu z recepcją i dodatkowych aplikacji korzysta już ponad trzy tysiące obiektów na całym świecie, w Polsce to m.in. grupa Zdrojowa Hotels, Hotel Saltic oraz sieć 1,5 tys. apartamentów Renters.pl czy RentPlanet. Na rozwój narzędzia, firma otrzymała blisko cztery mln zł od polskich inwestorów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *