Wnętrza Staybridge Suites Ursynów od AGK Architekci   INWESTYCJE

Prace przy powstającym na warszawskim Ursynowie Staybridge Suites nabierają tempa i obiekt pierwszych gości przyjąć ma już w przyszłym roku. WIK Capital deklaruje, że sprzedał w systemie condo już połowę ze 192 lokali i prezentuje wizualizacje wnętrz obiektu. Projekt wnętrz przygotowała pracownia AGK Architekci AW.

Projekt hotelu odzwierciedlać ma współczesne trendy - być miejscem jednocześnie eleganckim i wygodnym, przyciągającym domowym klimatem i przestrzenią, dostosowaną zarówno do krótkich, jak i dłuższych pobytów. W hotelu przewidziano wiele rozwiązań zaprojektowanych z myślą o krótko- i długoterminowym pobycie. W apartamentach znajdą się wydzielone miejsca do pracy, bezpłatne WiFi i wyposażone aneksy kuchenne, na terenie hotelu zaś business center, siłownia, pralnia i minishop.
- Dzięki ścisłej współpracy z pracownią architektoniczną AGK Architekci AW chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie zapadało w pamięć gościa. Wiemy, że hotel to nie tylko nocleg, to także miejsce pracy i spotkań biznesowych. Naszym celem jest zbudowanie niezapomnianego doświadczenia z pobytu, które jest podstawą sukcesu w branży hotelowej. Wnętrza powstały zgodnie z ideą Staybridge Suites, gdzie pojęcie gościnności ma szczególne znaczenie, stanowi fundament rozwoju biznesu. - mówi Magdalena Kobus-Kupcewicz, design manager w WIK Capital.

Pokoje w obiekcie, który działał będzie pod należącą do IHG marką sprzedawane są z deklaracją 7 proc. zwrotu z inwestycji, a całość gotowa do oddania ma być w IV kwartale przyszłego roku.

Rozpoczęcie projektu Staybridge Suites Warszawa Ursynów ogłoszono jeszcze w 2017 roku, jednak pandemia wstrzymała jego budowę. W maju tego roku obiekt zmienił właścicieli, którymi zostały spółki WIK Capital, Ferry Man Development, Copernicus Equity, oraz Mirosław Basista i budowa ponownie ruszyła. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *