Premiera nowego polskiego systemu do zarządzania hotelem – hotellion   INWESTYCJE

W warszawskim hotelu Sheraton Grand odbyła się uroczysta premiera nowego polskiego systemu do zarządzania hotelem – hotellion, stworzonego przez firmę PMS Labs. Wydarzenie „hotellion WELLcomes” zgromadziło blisko 100 przedstawicieli branży hotelarskiej.

Po kilku latach prac analitycznych, konsultacyjnych oraz programistycznych katowicka firma PMS Labs,od ponad 20 lat zajmującą się wdrożeniami i serwisem oprogramowania klasy PMS (Property Managment System), wprowadziła na rynek nowy system. Tematem przewodnim wieczoru było hasło „hotellion – maestria zarządzania”, a całość utrzymana była w klimacie koncertu muzyki klasycznej

Wieczór w formie gali rozpoczął się spektakularnie już w foyer, gdzie rozpostarty czerwony dywan zachęcał do wejścia na interaktywną podłogę, która pod wpływem kroków odsłaniała logo imprezy „hotellion WELLcomes”. Rejestracja gości też nie była standardowa. Dystrybuowana wcześniej wśród zaproszonych gości aplikacja na smartfony umożliwiała zeskanowanie umieszczonego przy wejściu kodu QR, a to identyfikowało gościa, którego nazwisko i numer jego stołu pokazywał się na monitorach obsługujących imprezę przedstawicieli organizatora.

Po dwóch kwadransach rozmów wszyscy zostali zaproszeni do sali balowej. Tę część wydarzenia rozpoczął dwuminutowy film promocyjny. Nie pojawił się w nim ani komputer, ani program, ani hotel. Jedynie batuta, dyrektor stający się pod jej działaniem dyrygentem i przesłanie: „hotellion – maestria zarządzania”, które na gigantycznym ekranie diodowym towarzyszyło zebranym już do końca wieczoru.  

Wyjątkowe były same zaproszenia – luksusowo wykończone na wysoki połysk tzw. czernią fortepianową drewniane pudełko, z wygrawerowanym złotym logo „hotellion” w formie sygnetu, skrywające autentyczną, profesjonalną batutę dyrygencką z wygrawerowanym na niej nazwiskiem zaproszonej osoby. Organizatorowi udało się zgromadzić w jednej sali wiele postaci z pierwszej ligi polskiego hotelarstwa, m.in. Ireneusza Węgłowskiego, Władysława Grochowskiego, Jana Wróblewskiego, Jacka Legendziewicza, Pawła Lewtaka, dyrektorów regionalnych IGHP.

Lech Musiałek, prezes PMS Labs

Po wystąpieniu prezesa PMS Labs – Lecha Musiałka, który opowiedział jak doszło do decyzji o tak potężnej inwestycji w nowe oprogramowanie, głos oddano dwóm ekspertom hotelarskim, Krzysztofowi Jędrosze i Maciejowi Strausowi, którzy dyskutowali na temat zmian w hotelarstwie na przestrzeni ostatnich dekad oraz wpływu technologii na te zmiany.

A następnie na scenę wyszli muzycy z Filharmonii Częstochowskiej. Premiera oprogramowania dla hotelarstwa uświetniona została koncertem smyczkowym, podczas którego filharmonicy pod kierunkiem dyrektora FCz Adama Klocka zagrali utworzy Vivaldiego, Bacha, Haendla, „Fale Dunaju” Ivaanovici czy „Taniec Węgierski” Brahmsa i „Czardasza” Vittorio Montiego.

Po koncercie podczas kilkudaniowej kolacji goście mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi obecnej sytuacji w polskim hotelarstwie, jak i o nowym programie, gdyż w sąsiedniej sali na dziesięciu dużych monitorach wyświetlane były "scenki z życia hotelliona" nagrane operacje wykonywane w systemie.

– Spotkanie poświęcone było premierze nowego oprogramowania, a nawet minuta nie została przeznaczona na jego prezentację. A to dlatego, że nowy program i oferta dedykowana jest każdemu odbiorcy indywidualnie – tłumaczy Lech Musiałek. – Nie ma jednej rzeczy uniwersalnej, najlepszej dla każdego, a firma PMS Labs, po ponad dwóch dekadach przeróżnych doświadczeń, teraz koncentruje się na przygotowaniu programu i wdrożenia dla każdego odbiorcy w sposób dla niego dedykowany.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *