W Międzywodziu powstanie Radisson Blu Resort. W condo   INWESTYCJE

435-pokojowy hotel pod marką Radisson Blu Resort wybudowany ma zostać w Międzywodziu. Inwestorem jest współwłaściciel wrocławskiego hotelu AC by Marriott, a pokoje w obiekcie sprzedawane są w systemie condo z 8 proc. deklaracją zwrotu - wynika z nieoficjalnych informacji "Hotelarza".

Hotel dysponować będzie dwu i trzypokojowymi apartamentami o powierzchni od 38 do 70 m kw. Całość zaprojektowana została na planie dwóch pięciokondygnacyjnych półokręgów przez wrocławskie Q2Studio.

Obiekt dysponować ma ponadto dwoma basenami w tym jednym zewnętrznym, strefą SPA, restauracją i pozostałymi hotelowymi udogodnieniami.

Inspiracją do wystroju wnętrz ma być natura, dlatego w apartamentach dominować mają kolory piasku, alg morskich, kamienia i morskiej piany.

Obecnie w Polsce działa osiem hoteli pod marką Radisson Blu, w tym trzy nad morzem - w Gdańsku, Sopocie i Świnoujściu.

Międzywodzie to licząca niespełna 1000 mieszkańców miejscowość wypoczynkowa na wyspie Wolin, leżąca administracyjnie w gminie Dziwnów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *