Holiday Inn Express Rzeszów Airport ponownie wyróżniony przez sieć IHG

Holiday Inn Express Rzeszów Airport znalazł się w dwudziestce najlepiej ocenianych hoteli wśród wszystkich 250 obiektów marki Holiday Inn Express w Europie pod względem utrzymania czystości.

– Jestem niezwykle dumny z pracowników utrzymania czystości w naszym hotelu, których ciężka praca została doceniona na tle wszystkich obiektów Holiday Inn Express w Europie. Dziękujemy również wszystkim gościom, którzy doceniają poziom czystości w hotelu oraz naszą pracę. To zasługa całego zespołu, który nawet w tych najtrudniejszych momentach zapewnił prawdziwą gościnność i doskonałą obsługę naszym gościom – podsumował Wojciech Dobrowolski, dyrektor hotelu.

Holiday Inn Express Rzeszów Airport został otwarty w październiku 2019 r. Strefy wspólne, zaprojektowano w całości zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi ostatniej generacji sieci hotelowej Holiday Inn Express. 120-pokojowy hotel jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tej klasy w Europie. Pokoje dostępne są dwóch wersjach kolorystycznych – Warm i Bright. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, restauracja oraz całodobowy bar. W sierpniu hotel otrzymał certyfikat “Going for GOLD” od sieci IHG Hotels & Resorts. Obiekt znalazł się w gronie wybranych hoteli w całej Europie, które osiągnęły wszystkie cele stawiane przez sieć w zakresie zadowolenia gości, czystości i bezpieczeństwa


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *