Święta w hotelach Louvre Hotels Group pod hasłem społecznej i klimatycznej odpowiedzialności

Pracownicy polskich hoteli sieci Louvre Hotels Group, jak co roku zaangażowali się w akcje charytatywne, włączyli w życie społeczności lokalnych oraz kontynuowali promocję odpowiedzialnej postawy względem zmian klimatu.

Choinka z makulatury w multibrandowym kompleksie LHG w Warszawie z kodami QR zamiast bombek, odsyłającymi do stron organizacji niosących pomoc

Najważniejszym obszarem okołoświątecznego zaangażowania zespołów hotelowych Louvre Hotels Group niezmiennie pozostaje działalność charytatywna polegająca na wspieraniu lokalnych fundacji, stowarzyszeń i instytucji niosących pomoc najbardziej potrzebującym. Załogi hoteli Campanile Lublin i Łódź dołączyły do świątecznych zbiórek dla podopiecznych Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Lublinie i Domu dla Małych Dzieci w Łodzi (filia przy ul Lnianej). Z kolei pracownicy warszawskich hoteli Campanile i Première Classe oraz biura regionalnego LHG przygotowali paczki z zabawkami oraz słodyczami dla Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Podopiecznych Fundacji Promyk Nadziei, niosącej pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi, upominkami obdarował zespół hotelu Campanile Wrocław Centrum. Hotelarze z Campanile Bydgoszcz dołączyli natomiast do zbiórki odzieży dla bezdomnych organizowanej w ramach lokalnej akcji „Bazylika Pomaga”.

Pracownicy hoteli Campanile we Wrocławiu i Katowicach przekazali schroniskom dla zwierząt karmę, koce i inne artykuły pierwszej potrzeby

Pracownicy Louvre Hotels Group nie zapomnieli również o „braciach mniejszych” i przygotowali zbiórki dla zwierząt pozostających pod opieką pobliskich schronisk. Dzięki zaangażowaniu załóg Campanile Wrocław Stare Miasto, Wrocław Centrum i Katowice w okresie świąteczno-noworocznym do podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu i Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach powędruje niezbędna pomoc w postaci karmy, ciepłych koców i innych artykułów pierwszej potrzeby. Działania w tym obszarze podjęli również pracownicy krakowskiego hotelu Metropolo by Golden Tulip, którzy wsparli Skawińskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt.

Załogi wszystkich polskich hoteli Campanile zrezygnowały w tym roku z tradycyjnych dekoracji, zastępując je bardziej przyjaznymi dla środowiska własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Na zdjęciu Campanile Bydgoszcz

Obok działań charytatywnych załogi obiektów Louvre Hotels Group pożytkują okres świąteczny na zacieśnianie więzów z lokalną społecznością. Hotele Campanile w Katowicach i Bydgoszczy zaprosiły uczniów pobliskich szkół na warsztaty dekorowania pierników. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy wzięli przy tym udział w konkursie. Utworzono pięć drużyn, których członkowie otrzymali fartuchy i czapki kucharskie w jednolitych barwach. Rywalizacja przebiegała w licznych kategoriach i każda z drużyn miała okazję do triumfu i sięgnięcia po główną nagrodę.

Campanile Kraków

Załogi wszystkich polskich hoteli Campanile zrezygnowały w tym roku z tradycyjnych dekoracji, zastępując je bardziej przyjaznymi dla środowiska własnoręcznie wykonanymi ozdobami, którymi przystroili ustawione w hotelowych wnętrzach odpowiedzialne ekologicznie choinki. Na szczególną uwagę zasługuje wysiłek pracowników kompleksu hotelowego w Warszawie, który łączy hotele Première Classe, Campanile i Golden Tulip. Załoga stworzyła zrównoważoną choinkę z makulatury. Co zamiast bombek? Kody QR odsyłające do stron internetowych organizacji niosących pomoc zarówno ludziom, jak i zwierzętom w potrzebie. W ten sposób w multibrandowym obiekcie w Warszawie stanęła choinka symbolizująca najważniejsze wartości Louvre Hotels Group, a zarazem zachęcająca każdego przechodnia do tego, by realnie zaangażował się w zmianę świata na lepsze.

Metropolo by Golden Tulip Kraków

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *