ibis Styles wkracza do Czech

Accor podpisał umowę na pierwszy hotel pod marką ibis Styles w Czechach. Obecny hotel Relax z 88 pokojami w Rožnovie pod Radhoštěm pierwszych gości pod nową marką ma przyjąć pod koniec 2023 roku.

Grupa Accor podpisała umowę z firmą JR Management – Hotel. Do dyspozycji gości w ibis Styles Rožnov będą m.in. restauracja z zewnętrznym tarasem, bar i kawiarnia oraz cztery sale konferencyjne w sumie na 350 osób. Będzie też siłownia, centrum wellness z saunami, salami masażu oraz przestrzenią do hydro- i elektroterapii. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka mini golf, kort tenisowy, kręgle, stoły do ping-ponga i plac zabaw dla dzieci. Goście będą mogli także skorzystać z dwóch basenów: zewnętrznego i wewnętrznego.

– Każdy z ponad 550 obiektów marki zaprasza gości do odkrycia historii, jakie skrywa wybrana lokalizacja poprzez zaangażowanie ich w świat marki słynącej z kreatywnego designu. Cieszymy się, że możemy przedstawić ibis Styles turystom przyjeżdżającym do Czech i odwiedzającym Rožnov pod Radhoštěm. Dzięki partnerstwu z JR Management – Hotel s.r.o. zapewnimy gościom wspomnienia, które pozostaną w ich pamięci ­– powiedział Frank Reul, VP Development Northern Europe-Eastern Europe & Balkans.

Rožnov pod Radhoštěm leży na pograniczu Zlina i regionu Morawsko-Śląskiego otoczone Beskidami. – Rožnov słynie z Wołoskiego Muzeum na Wolnym Powietrzu, które jest najstarszym i największym w Europie Środkowej muzeum mieszczącym zbiory budynków i rozmaitych artefaktów. Miasto słynie także z tradycyjnej morawskiej muzyki oddającej ducha regionu. Bliskość góry Radhost – jednej z najczęściej odwiedzanej góry w kraju oferuje wiele możliwości dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku – mowi Pavel Maléř, Managing Director JR Management – Hotel, s.r.o.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *