Dobry Hotel partnerem akcji charytatywnych SOS Wioski Dziecięce i Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii z H15

W warszawskim obiekcie H15 Boutique odbyły się sesje zdjęciowe do dwóch projektów wspierających działalność Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

Kalendarz Gwiazd to coroczna inicjatywa dobroczynna redakcji „Businesswoman & Life”. Misją projektu jest zgromadzenie środków, które w całości zostają przeznaczone na rozwój działań organizacji i instytucji pomagających ludziom na różnych płaszczyznach. Jednym z partnerów tegorocznej edycji jest Dobry Hotel, który udostępnił wnętrza obiektu H15 Boutique w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia sesji zdjęciowych do dwóch kalendarzy. Pieniądze pozyskane z ich sprzedaży i licytacji przekazane będą Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce oraz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce od 1984 roku pomaga samotnym dzieciom znaleźć odpowiednią opiekę i zaplecze domowe, których celem jest zapewnienie im dogodnych warunków umożliwiających łatwiejsze wejście w dorosłe życie. Stowarzyszenie wspiera także rodziny zagrożone rozpadem lub zmagające się z różnymi trudnościami, które negatywnie wpływają na dorastanie należących do nich osób niepełnoletnich.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu została założona w 1991 roku przez Profesora Zbigniewa Religę. Od 30 lat Fundacja angażuje się w działania wspierające praktyczny rozwój polskiej kardiochirurgii w oparciu o nowe technologie i techniki specjalistyczne, a także inicjatywy edukacyjne związane z tym obszarem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *