Otwarto hotel LEGOLAND w Dubai Parks and Resorts

W pobliżu parku rozrywki LEGOLAND Dubai i parku wodnego LEGOLAND otwarto hotel LEGOLAND z 250 pokojami w kompleksie Dubai Parks and Resorts. Hotel powstał z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 12 lat, ale atrakcje czekają także na całe rodziny,

Hotel LEGOLAND jest pierwszym tego typu obiektem na Bliskim Wschodzie. Kolorowy, pięciopiętrowy budynek został zaprojektowany z myślą o tym, aby każda rodzina mogła przenieść się do wybranego bajkowego świata i przeżyć przygodę z klockami LEGO.

Pierwsza atrakcja czeka na gości tuż po przekroczeniu bram hotelu. Każdego z przyjezdnych wita wielki smok Ollie. Recepcja dostosowana jest do wzrostu dzieci, dzięki czemu mogą one współuczestniczyć we wszystkim, co się dzieje w hotelu. Na młodych gości czekają otwarte place zabaw, fantastyczne warsztaty budowania z klocków LEGO lub podglądanie pracy mistrzów LEGO.

Hotelowe korytarze udekorowane są grafikami i dywanami z motywami LEGO. Ponadto w pokojach można urządzić poszukiwanie skarbu, bawić się klockami LEGO DUPLO, a także podziwiać wyjątkowe modele LEGO, pasujące do wystroju wnętrza. W każdym pokoju rodzinnym zmieści się pięć osób Dla dzieci przygotowano wydzieloną część z piętrowymi i wysuwanymi łóżkami, a rodzice mają do dyspozycji łóżko king size. Pokoje są urządzone w pięciu motywach przewodnich – „Piraci”, „Przygoda”, „LEGO NINJAGO”, „LEGO Przyjaciele” i „Królestwo”. W hotelu jest też kilkanaście apartamentów, w których może zamieszkać do ośmiu osób.

Posiłki w formie przyjaznego dzieciom bufetu serwowane są w rodzinnej restauracji Bricks. Również Skyline Lounge jest miejscem z przyjaznym dla dzieci menu. Można tu także podziwiać malowniczą panoramę miasta z klocków LEGO.

Wisienką na torcie niezwykłych doświadczeń będzie kąpiel w odkrytym basenie z osobnym brodzikiem dla najmłodszych, wizyta w sklepie z pamiątkami i przejażdżka windą w stylu disco. W hotelu można także spotkać postacie LEGO i imponujące konstrukcje LEGO.

LEGOLAND Dubai Resort dla rodzin z dziećmi w wieku 2-12 lat obejmuje park rozrywki LEGOLAND Dubai z ponad 40 tematycznymi atrakcjami, pokazami i warsztatami; park wodny LEGOLAND z ponad 20 zjeżdżalniami wodnymi dla całej rodziny i atrakcjami z klocków LEGO; Hotel LEGOLAND, jedyny w regionie hotel w stylu LEGO, z 44 pokojami z motywem przewodnim LEGO, 191 w pełni tematycznymi pokojami i 15 apartamentami. Do tego dwie tematyczne restauracje rodzinne. Ponadto do dyspozycji gości jest basen rodzinny, mogą oni także brać udział w interaktywnych zajęciach, takich jak warsztaty kreatywne czy warsztaty budowania modeli lub wyruszyć na poszukiwania skarbu w pokoju. Cały obiekt został otwarty w 2016 roku. Pierwszy park LEGOLAND został otwarty w 1968 roku w Billund w Danii. Następnie powstało 9 parków LEGOLAND w 6 krajach: w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Malezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Japonii.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *