W miejscu ibisa w Kielcach powstanie hotel pod inną marką   INWESTYCJE

Nowy właściciel budynku w Kielcach, w którym działał zamknięty przez Orbis hotel ibis, zapowiada gruntowny remont całego obiektu i otwarcie w nim hotelu pod zmienioną nazwą.

Budynek 114 pokojowego hotelu ibis w Kielcach kupiła od Orbisu spółka należąca do Aviato i Harvent Capital. Wybudowany w 2008 roku hotel został zamknięty z końcem 2021 roku. Choć początkowo mówiono, że nie będzie już dalej pełnił funkcji hotelowych, obecnie nowy inwestor zapowiada w nim otwarcie po generalnym remoncie hotelu pod nową marką.

– Rozmawiamy już z zainteresowanymi operatorami – zapewnia Jakub Sarzyński, członek zarządu Aviato. 

Inwestorzy zainteresowani są także zakupami podobnych budynków na terenie całego kraju. – Pandemia mocno odbiła się na kondycji sektora hotelowego. Nie wszystkie obiekty sobie z nią poradziły – tłumaczy Jakub Sarzyński. – Interesują nas budynki, w które możemy tchnąć nowe życie – deklaruje.

Aviato i Harvent Capital to firmy inwestujące w nieruchomości z różnych segmentów. Ich najnowsza spółka lokuje kapitał w budynkach hotelowych, które mogą zapewnić wysoką stopę zwrotu z inwestycji.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *