Warszawski Courtyard by Marriott najlepszy w Polsce i trzeci w regionie EMEA

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do Grupy PHH, na podstawie 10 tys. opinii został najlepiej oceniony przez gości sieci Marriott International w Polsce za rok 2022 wśród czterech hoteli tej marki w kraju i uplasował się na trzecim miejscu spośród 83 hoteli Courtyard w krajach regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

Na wyróżnienie gości szczególnie zasłużyła obsługa gastronomiczna, jakość jedzenia oraz czystość na terenie hotelu. Te wyniki to codzienna wytężona praca całego zespołu warszawskiego hotelu Courtyard, który nieustannie pracuje nad utrzymaniem wysokiego standardu usług, również w nowym roku. Jestem dumna z pracy moich pracowników i cieszę się, że ich wysiłek i indywidualne podejście do potrzeb gości, pozwoliły na osiągnięcie jednego z najlepszych wyników wśród hoteli Courtyard w całym regionie  – mówi Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

4-gwiazdkowy Courtyard Warszawa był pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni ponad 760 m kw. W momencie otwarcia
w 2003 r. obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska
w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk
w Polsce. Co roku z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. w 2021 r. zajął pierwsze miejsce w rankingu wszystkich 1273 hoteli marki Courtyard na świecie oraz pierwsze miejsce
w Europie wśród wszystkich hoteli sieci Marriott, pozyskując najwięcej nowych uczestników programu lojalnościowego Marriott Bonvoy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *