Przylotniskowy Holiday Inn Express zmienia flagę na markę ibis Styles   INWESTYCJE

Otwarty w 2012 roku w warszawskim centrum biurowym Poleczki Business Park 124-pokojowy hotel działający wcześniej pod należącą do IHG marką Holiday Inn Express Airport, zmienia sieć. Jego właściciele podpisali umowę o zarządzanie z siecią Accor, a obiekt wprowadzony zostanie pod markę ibis Styles.

W ramach umowy podpisanej przez Accor z ISWM Real Estate Fund RAIF V.C.I.C. Ltd we współpracy z Goliat Capital, zamknięty obecnie hotel przejdzie proces adaptacji do standardów i wymagań marki, a pierwszych gości przywitać ma jeszcze w tym roku. Stanie się tym samym czwarty obiektem tej marki w stolicy, a gościom udostępni 124 pokoje, restaurację, trzy sale konferencyjne i parking.

Wnętrza każdego z hoteli ibis Styles wyróżniają się oryginalnością. Nie inaczej będzie z przylotniskowym obiektem, który zabrać ma gości w podróż śladami słynnego serialu "Gambit Królowej", poprzez eklektyczne przestrzenie, pełne różnorodnych form, faktur i wzorów nawiązujących do fabuły tej słynnej produkcji.

-Cieszymy się, że wraz z nowym projektem w Warszawie będziemy mogli zaoferować osobom odwiedzającym stolicę kolejny obiekt z portfolio lubianej rodziny hoteli ibis Styles. To szansa na dalszy rozwój i umocnienie pozycji tej marki w Polsce, która jest drugą, po Mercure, najpopularniejszą marką w kraju z bogatej oferty Accor. Kolejny projekt realizowany wspólnie z ISWM RAIF to dowód na wzajemne zaufanie i partnerskie podejście do biznesu hotelowego. Jesteśmy przekonani, że kreatywny świat ibis Styles wzmocni naszą ofertę w tej lokalizacji Warszawy i przyciągnie turystów zarówno z naszego kraju, jak i z całego świata –mówi Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju Accor w Polsce.

To drugi obiekt Accor objęty umową o zarządzanie w tej części Warszawy, po podpisanym niedawno Tribe Warsaw Airport (266 pokoi).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *