Nie żyje Adam Gąsior, redaktor naczelny „Waszej Turystyki”

W wieku 60 lat zmarł Adam Gąsior, ceniony dziennikarz turystyczny, założyciel portalu „Wasza Turystyka”, a w przeszłości także redaktor naczelny wydawanego przez nasze wydawnictwo miesięcznika „Rynek Turystyczny”.

Wszyscy którzy mieli okazję z nim pracować pamiętają go jako bardzo zaangażowanego i pełnego pasji człowieka, mającego ogromną wiedzę o branży turystycznej w Polsce i na świecie. Zarażał innych swoim poczuciem humoru i optymizmem. Był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskich mediów turystycznych.

Przez ponad 20 lat związany z mediami, był redaktorem m.in. czasopism „Prawo i Gospodarka”, „Poznaj Świat” i „Rynek Turystyczny”, którego był redaktorem naczelnym.

W ostatnich latach szefował założonemu przez siebie wspólnie z żoną portalowi branżowemu WaszaTurystyka.pl, organizował także cenione w branży  wydarzenia, jak Forum Promocji Turystycznej, czy Gala Waszej Turystyki. Był także pomysłodawcą i autorem "Rankingu 100 najbardziej wpływowych osób w turystyce"


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *