Seidorf Mountain Resort ze 130-pokojowym aparthotelem   OTWARCIA

W kompleksie Seidorf Mountain Resort w Sosnówce między Jelenią Górą a Karpaczem, gdzie działa już 5-gwiazdkowy hotel, rusza aparthotel ze 130 apartamentami.

Apartamenty Seidorf od 25 do 38 m kw. z aneksami kuchennymi zlokalizowane są w jednym budynku, w którym znajdzie się też restauracja Kazalnica, strefa wellness i sala zabaw dla dzieci. To kolejny etap kompleksu powstającego na wzgórzu Kazalnica 700 m n.p.m. w otoczeniu Karkonoskiego Parku Narodowego. W 2018 r. oddano do użytku Villę Seidorf z 11 apartamentami w nowym budynku, a w 2021 r. otwarty został w odrestaurowanym budynku z XIX wieku 5-gwiazdkowy hotel z 27 pokojami, restauracją Szyszka oraz strefą SPA & wellness m.in. z pięcioma gabinetami, dwoma basenami wewnętrznymi i basenem zewnętrznym. Do końca roku ruszyć ma jeszcze Osada Seidorf z 64 apartamentami w czterech budynkach, a w przyszłym roku Rezydencja Seidorf z 40 apartamentami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

4 komentarze do “Seidorf Mountain Resort ze 130-pokojowym aparthotelem

  1. Wszystkich poszkodowanych klientów, Inwestorów, podwykonawców zapraszam do kontaktu pod adresem inwind.Seidorf.poszkodowani@gmail.com. Zapewnimy darmowe wsparcie doświadczonych prawników. Śledztwo już przeciw nim jest w toku. Brakuje nam tylko więcej poszkodowanych. Skończmy ze złodziejstwem i bezprawiem Elwiry i Krzyśka!!!!

  2. Wszystkich poszkodowanych przez Seidorf lub Inwind klientów, Inwestorów, podwykonawców zapraszam do kontaktu pod adresem inwind.Seidorf.poszkodowani@gmail.com. Zapewnimy darmowe wsparcie doświadczonych prawników. Śledztwo już przeciw nim jest w toku. Brakuje nam tylko więcej poszkodowanych. Skończmy ze złodziejstwem i bezprawiem Elwiry i Krzyśka!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *