NYX Hotel Warszawa z nową ofertą Hair & Nail Spa

Do oferty NYX Hotel Warszawa dołączyły usługi specjalistów z branży beauty. Hotel poszerzył swoją ofertę dla gości o zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne za sprawą nowo otwartego, luksusowego Hair & Nail Spa w budynku Varso Place.

Salon Hair & Nail Spa mieści się na parterze Varso Place, w środkowej części budynku pod hotelem NYX. Salon specjalizuje się w usługach fryzjerskich, profesjonalnym manicure i pedicure oraz stylizacji rzęs i brwi. W niedalekiej przyszłości planuje powiększyć swoje usługi o masaże. – Nasz personel stanowią wspaniali profesjonaliści, którzy dbają o nienaganną jakość oferowanych usług. Na podstawie urodowych trendów dobieramy indywidualne rozwiązania do konkretnych potrzeb klientów – mówi Magdalena Bujak, manager salonu Hair & Nail Spa.

Jak podkreśla Natalia Borowicka, operations manager NYX Hotelu taka współpraca pomoże gościom poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo podczas pobytu. – Cieszymy się, że dzięki Hair & Nail Spa wzbogaciliśmy dotychczasową ofertę usług dla gości hotelu NYX.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “NYX Hotel Warszawa z nową ofertą Hair & Nail Spa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *