Radisson Red zadebiutuje w Serbii

Sieć Radisson Hotel Group ogłosiła debiut marki Radisson Red w Serbii. 88-pokojowy hotel otwarty ma zostać jeszcze w tym roku w Belgradzie. Zarządzany będzie przez chorwacką spółkę PPHE Hotel Group, z którą Radisson Hotel Group podpisał strategiczne partnerstwo.

Radisson Red Belgrade zlokalizowany będzie w pobliżu Zgromadzenia Narodowego Republiki Serbii. Projekt został stworzony przez londyńsko-zagrzebskie studio projektowe Atellior. Głównym elementem w lobby będzie czerwony samochód Zastava 750, wyprodukowany przez byłą jugosłowiańską fabrykę samochodów w Kragujevac. Goście będą mogli korzystać z terminali self check-in lub aplikacji hotelowej, aby uzyskać dostęp do swoich pokoi, sterować dowolnymi funkcjami pokoju czy zamawiać jedzenie i napoje. Hotel będzie oferował restaurację na parterze, a na najwyższym piętrze przestrzeń co-workingową, elastyczne przestrzenie do organizacji imprez, a na dachu bar z widokiem na zabytkowe centrum miasta. Radisson Red jest trzecim obiektem sieci w Serbii, wcześniejsze dwa również działają w Belgradzie: Radisson Collection, Old Mill oraz Art Hotel, Radisson Individuals.

Rozszerzamy obecność Radisson Red w Europie Południowo-Wschodniej i robimy kolejny znaczący krok w naszej strategii przybliżania tej tętniącej życiem marki podróżnym na całym świecie. To nasz drugi hotel w ramach rozszerzonego partnerstwa z PPHE Hotel Group i ich chorwacką spółką zależną Arena Hospitality Group, po uruchomieniu w Chorwacji Grand Hotel Brioni Pula, a Radisson Collection w maju 2022 r. – poinformował Elie Younes, executive vice president & global chief development officer w Radisson Hotel Group.

Reli Slonim, prezes Arena Hospitality Group, dodaje: To otwarcie zaznaczy kolejny ekscytujący rok dla naszej Grupy, wraz z otwarciem art'otel Zagreb w stolicy Chorwacji tego lata i dodatkowymi modernizacjami nieruchomości, które są dobrze realizowane i planowane.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *