We Wrocławiu zadebiutuje Element by Westin sieci Marriott   INWESTYCJE

W powstającym kompleksie biurowym B10 we Wrocławiu realizowanym przez Vastint Poland otwarty zostanie aparthotel sieci Marriott pod debiutującą w Polsce marką Element by Westin ze 116 pokojami. Otwarcie planowe jest do końca roku.

Zarządzać nim będzie należąca do Grupy Vastint firma Hotel Co 51, która jest operatorem ponad 30 hoteli tego dewelopera pod różnymi markami sieci Marriott, m.in. Courtyard by Marriott Gdynia. B10 jest drugą częścią parku biurowego Business Garden (podobne działają też w Warszawie z hotelem Sound Garden i w Poznaniu) między lotniskiem a centrum z dziewięcioma budynkami o łącznej powierzchni 117 tys. m kw. Teraz powstaje kolejny o powierzchni 14,5 tys. m kw. zaprojektowany w kształcie litery H, nawiązując bezpośrednio do sąsiadującego kompleksu. Uzupełnieniem kompleksu jest oddzielny budynek z aparthotelem Marriotta. W obiekcie znajdzie się recepcja i mała restauracja. Jak informuje Vastint: „Projekt wnętrz, wybór materiałów, kolekcji mebli i stylizacji uwzględnia lokalny kontekst. Przed budynkiem zaplanowano szeroki dziedziniec, który stworzy przyjazną, swobodną przestrzeń do wypoczynku i rekreacji dla pracujących tu osób, gości i przechodniów”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *