Radisson Blu Sobieski z nową elewacją   INWESTYCJE

Hotel Radisson Blu Sobieski Warszawa zakończył gruntowny remont elewacji, odświeżając jej wygląd. Wielobarwne plamy zostały zastąpione połączeniem szarości i bieli.

Oryginalna, wielobarwna elewacja hotelu otwartego 30 lat temu zaprojektowana w kolorach nawiązujących do warszawskiej starówki od początku wzbudzała wiele kontrowersji. Postmodernistyczna kolorystyka hotelu została zastąpiona połączeniem szarości i bieli, tworząc nowy estetyczny wygląd, który pasuje do architektury budynku. Zmiana ta ma na celu podkreślenie ponadczasowej elegancji hotelu, jednocześnie odświeżając i unowocześniając jego wygląd. Ponadto, podczas remontu, główna kopuła hotelu została starannie wyczyszczona i odnowiona, aby przywrócić jej pierwotne piękno. Przeprowadzono także wymianę logotypów na fasadzie budynku, dodając nowy element do jego estetyki. Zamontowane zostało również nowe oświetlenie zewnętrzne, które w wieczornych godzinach efektownie podkreśla nową fasadę.

- Zmiana elewacji hotelu stanowi kamień milowy w naszych ciągłych wysiłkach mających na celu zapewnienie wyjątkowych doświadczeń naszym gościom. Pascal Gadet, dyrektor generalny Radisson Blu Sobieski. - Jesteśmy zachwyceni rezultatem i wierzymy, że nowa kolorystyka, odnowione kopuły i ulepszone oświetlenie podniosą urok i atrakcyjność hotelu zarówno dla naszych stałych, jak i nowych odwiedzających gości.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *