Raport z Rynku Hotelarskiego i Gastronomicznego 2023

Ostatnie trzy lata to dla branży hotelarskiej, i nie tylko dla niej, okres ciągłych zawirowań, niepewności i sytuacji zmieniającej się niemal z tygodnia na tydzień. Ale w każdy kolejny rok branża wchodziła z nadzieją, że ten będzie już powrotem do normalności. I z taką nadzieją weszła też w 2023 r. – z rosnącymi wynikami hoteli, rozpoczynającymi się budowami nowych obiektów, optymistycznymi prognozami. Czy się potwierdzą? O tym piszemy w „Raporcie z Rynku Hotelarskiego i Gastronomicznego”, najbardziej wyczerpującej publikacji opisującej stan rynku w Polsce, której pełną wersję online można znaleźć poniżej.

Kliknij. żeby otworzyć raport online

O czym piszemy?

- 30 największych graczy na polskim rynku hotelowym – ich stan posiadania i plany inwestycyjne

- Co słychać w sieciach? Przyglądamy się aktywności 12 zagranicznych i 28 czołowych krajowych grup hotelarskich działających na polskim rynku

- Polska branża gastronomiczna w 2022 roku - Teoretycznie bardzo dobry rok, w praktyce walka o utrzymanie się na powierzchni

- Publikacja zawiera także wygodny spis teleadresowy czołowych firm oferujących produktu i usługi dla rynku hotelowego i gastronomicznego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *