W Mikołajkach planowana jest Brzegova Residence   INWESTYCJE

Przy linii brzegowej Jeziora Mikołajskiego planowana jest inwestycja Brzegova Residence ze 186 apartamentami w standardzie 4-gwiazdkowym, restauracją, strefą SPA & wellness, salami konferencyjnymi i zewnętrznym basenem infinity. Operatorem będzie Condo.pl.

Kompleks z bezpośrednim dostępem do promenady w Mikołajkach przy ul. Kajki zaoferuje apartamenty o powierzchni od 29 do 54 m kw. W pierwszym etapie powstać ma 114 lokali, a w drugim 72. Sprzedawane będą z podziałem zysków 70 proc. dla właściciela i 30 proc. dla operatora, 10-letnią umową i nieograniczonym pobytem właścicielskim. Budowa obiektu ruszyć ma jesienią, a jej koniec zaplanowano na wiosnę 2026 r.

Inwestycja jest projektem spółki Vanto Estate, której udziałowcy zaangażowani są też w kilka obiektów w Szklarskiej Porębie, jak powstające obok siebie Złoty Horyzont w dwóch budynkach łącznie z blisko 200 apartamentami i infrastrukturą hotelową oraz planowany obok nich Mirador Szrenica z trzema budynkami ze 113 apartamentami, Bella View ze 110 apartamentami czy Mariental Residence z 52 apartamentami.

W pobliżu Brzegovej nad Jeziorem Mikołajskim planowany jest też kompleks Vista Marina & Resort ze 115 apartamentami firmy Spectrum Development w pierwszym etapie, a przy 5-gwiazdkowym hotelu Mikołajki Leisure & SPA powstaje inwestycja ze 105 apartamentami Grupy Inpro.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *