Nowe pokoje hotelu Huzar w Lublinie w stylu Holiday Inn Express   INWESTYCJE

Hotel Huzar w Lublinie, wchodzący w skład Grupy PHH, może pochwalić się nowo opracowanym pokojem wzorcowym. Docelowo hotel będzie funkcjonował pod marką Holiday Inn Express, należącą do sieci IHG Hotels & Resorts. Zakończenie modernizacji hotelu Huzar planowane jest w II półroczu 2024 r.

Za przygotowanie koncepcji i wykonanie projektu modernizacji hotelu Huzar w Lublinie odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna KM Rubaszkiewicz. Projekt pokoju hotelowego jest oparty o szczegółowe wytyczne marki, które zawierają się w kolorystyce, materiałach oraz meblach pokojowych.  Zamysłem marki jest ujednolicenie pokoi niezależnie od miejsca na świecie, tak aby każdy gość automatycznie utożsamiał je z marką. 

Zgodnie ze wskazówkami projekt pokoju w hotelu Holiday Inn Express stawia na funkcjonalność, wygodę i wypoczynek gości. Przeważają w nim białe i szare kolory, które mają tworzyć poczucie przestronności i relaksu. Uzupełnieniem, nadającym głębi oraz kontrastu jasnym barwom, jest kolor granatowy oraz drewniane dodatki i elementy wykończeniowe. W pokoju dominują materiały o gładkim wykończeniu, a jedyny wzór jaki się pojawia to wzór na wykładzinie dywanowej, zaprojektowany indywidualnie dla hotelu i tym samym wyróżniając go wśród innych hoteli  tej marki.

–  Pracowaliśmy nad każdym detalem, chcąc stworzyć przestronne nowoczesne pokoje, które zapewnią naszym gościom spokój i relaks podczas ich pobytu. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 150 nowoczesnych pokoi, trzy w pełni multimedialne sale konferencyjne, elegancka restauracja oraz przestronny parking – mówi Aneta Wodyk, prezes spółki PHH Hotele.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *