Arche Hotel Krakowska świętował 5-te urodziny

20 listopada Arche Hotel Krakowska w Warszawie świętował swoje pięciolecie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się inwestorzy Grupy Arche, klienci oraz partnerzy wszystkich organizowanych wewnętrznie przez obiekt eventów.

Małgorzata Gipsiak, dyrektor generalna Arche Hotelu Krakowska i Arche Hotelu Geologiczna,

Uroczystość jubileuszową poprowadziła dziennikarka i prezenterka telewizyjna – Agnieszka Hyży. Na zaproszonych gości czekała cała masa atrakcji. Przyjęcie rozpoczęło się słowem wstępu dyrektor generalnej Arche Hotelu Krakowska i Arche Hotelu Geologiczna, Małgorzaty Gipsiak. Kolejnym punktem programu był panel dyskusyjny rozmowa na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, którą rozwija i praktykuje Grupa Arche w wielu wymiarach. W rozmowie udział wzięli udział prezes Grupy Arche, Władysław Grochowski oraz Małgorzata Gipsiak, a prowadziła ją ekspertka ds. komunikacji i doradczyni zarządów ds. prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie Agnieszka Kępińska-Sadowska. W rozmowie poruszone zostały trzy kluczowe tematy dotyczące działalności Grupy Arche: pomoc uchodźcom z Ukrainy, Arche Pracownia Rewitalizacji jako miejsce drugiej szansy, gdzie zatrudnieni więźniowie odnawiają stare meble oraz projekt „Kwiat dojrzałości” – autorskie dzieło Arche Hotel Krakowska, który swoje żniwo zebrał w sierpniu. Zebrani na uroczystości goście mieli możliwość zobaczenia w zaprezentowanych materiałach wideo jak wiele działań odpowiedzialnych społecznie podejmowanych jest stale i cyklicznie przez Grupę Arche oraz indywidualnie przez Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

– Jestem ogromnie dumna ze wszystkich działań, które tak prężnie rozwijają się w Arche Hotel Krakowska. Realizujemy najróżniejsze projekty od tych typowo prozdrowotnych, aż po te skierowane do najmłodszych. Cyklicznie wspieramy oddział onkologii dziecięcej w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie przekazując podopiecznym  różnego rodzaju prezenty i upominki. W kwietniu - miesiącu świadomości autyzmu zorganizowaliśmy event dla najmłodszych. Obiekt odwiedziły maluchy z dwóch placówek przedszkolnych w tym jednej, kształcącej dzieci wymagające szczególnej opieki edukacyjnej. Lista naszych działań jest długa i co najpiękniejsze stale się rozrasta, bo pomysłów nam nie brakuje podsumowała Małgorzata Gipsiak.

Po części oficjalnej wydarzenia, przyszedł czas na sceniczne emocje i rozrywkę! Do świata magii, czarów i iluzji przeniósł wszystkich gości uczestnik trzeciej edycji programu „Mam talent” - Maciej Kozłowski – artysta, iluzjonista, showman. Zwieńczeniem wieczoru był koncert zespołu Kombi Łosowski oraz ogromny tort przygotowany pod okiem szefa kuchni, Piotra Gipsiaka, szefa cukierni, Piotra Bielskiego oraz jego cukierników.

– To był wspaniały wieczór pełen najróżniejszych emocji. Było wiele wzruszeń, bo było także wiele wspomnień. Pięć lat to tak dużo, a jednocześnie tak niewiele, jednak to piękny czas, który pozwolił nam nawiązać wiele relacji biznesowych, otworzył nas także na wiele różnych możliwościmówi Małgorzata Gipsiak.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *