Raport ABC Inwestycji Hotelowych 2023/2024

Jak wygląda rynek inwestycji hotelowych pod koniec 2023 r. w porównaniu z sytuacją sprzed roku i sprzed pandemii – tak jeśli chodzi o warunki ich prowadzenia, jak i o nowe projekty? Temu poświęcone jest tegoroczne wydanie naszego cyklicznego raportu „ABC Inwestycji Hotelowych. Buduj Hotel”, z którego pełną wersją bezpłatnie można zapoznać się pod poniższym linkiem.

Otwórz e-wydanie

W jego pierwszej części przedstawiamy eksperckie artykuły dotyczące tego, ile dziś kosztuje budowa hotelu, jak ją prowadzić i co zmieniło się w ostatnich latach, jeśli chodzi o sam proces inwestycyjny oraz kryteria, jakimi obecnie należy się kierować przy wyborze rozwiązań (oraz partnerów) na poszczególnych etapach tego procesu.

W drugiej zaś, nasi czytelnicy znajdą przegląd wszystkich trwających inwestycji, które realnie pną się w górę, planowanych, a także tych, które nadal są wstrzymane.

Przypominamy, że tę wyjątkową publikację wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” otrzymali w wersji papierowej i cyfrowej na miesiąc przed innymi czytelnikami, wraz z wydaniem miesięcznika.

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *