Będzie Focus Hotel Premium we Wrocławiu. Z czynszem w euro   INWESTYCJE

Polska sieć Focus Hotels, będąca częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE, ogłosiła zawarcie umowy dzierżawy na swój pierwszy hotel we Wrocławiu. Otwarcie hotelu z 87 pokojami i apartamentami w standardzie 4 gwiazdek, restauracją, salą konferencyjną, fitness i podziemnym garażem w centrum miasta przy ul Kazimierza Wielkiego 300 metrów od Rynku Głównego planowane jest na czwarty kwartał 2024 r.

Hotel ulokowany będzie w powstałym w 2002 r. modernizowanym obecnie budynku wielofunkcyjnym z powierzchniami biurowymi i usługowymi, w tym kinem Nowe Horyzonty.  Właścicielem hotelu jest spółka FR Investments Wrocław, będąca częścią Futureal Group – jednego z wiodących deweloperów na europejskim rynku nieruchomości. Jest to pierwsza umowa Focus Hotels z czynszem w euro i została zawarta na okres 15 lat.

– Inwestycja ta cieszy nas w potrójny sposób, gdyż po pierwsze wchodzimy na nowy duży rynek jakim jest Wrocław, po drugie szybko udało nam się zrealizować zapowiadany projekt z czynszem w euro, a trzecim powodem jest pozyskanie zaufania tak dużego podmiotu jakim jest Futureal  Group – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu Focus Hotels S.A.  – Focus Hotel Premium Wrocław jest kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju polskiej sieci Focus Hotels S.A. Jest to już hotel numer szesnaście w portfolio, a ciągłe poszukiwanie nowych projektów stanowi integralną część naszej strategii rozwoju.  Dążymy do ciągłego doskonalenia i rozszerzania naszej działalności, aby goście z różnych zakątków Polski i świata mieli okazję doświadczyć najwyższego poziomu komfortu oferowanego przez nasze hotele.

Obecnie w sieci Focus pod markami Grand Focus, Focus Premium i Focus Hotel działają hotele w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i Sopocie, Szczecinie, Lublinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Elblągu i Inowrocławiu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *