Hampton by Hilton Szczecin East jeszcze w tym roku   INWESTYCJE

Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału tego roku planowane jest otwarcie 103-pokojowego hotelu Hampton by Hilton Szczecin East przy ul. Struga.  Inwestorem, poprzez spółkę celową HBH-Struga, jest szczecińska firma Emelem, będąca również właścicielem szczecińskiego hotelu Grand Focus, dzierżawionego przez tę sieć.

PrtSc/YT

Budowa szczecińskiego Hamptona rozpoczęła się dwa lata temu i pierwotnie obiekt zadebiutować miał na rynku w ubiegłym roku. Jak relacjonują przedstawiciele hotelu, których cytuje lokalny portal "WSzczecinie.pl": – W ostatnich tygodniach wewnątrz obiektu prowadzone były prace w zakresie montażu ścian gipsowo kartonowych, a także wykonywane były posadzki w pokojach i łazienkach hotelowych. Instalacje sanitarna, jak i elektryczna wykonywane są sukcesywnie do postępu prac budowlanych. Później pozostanie jeszcze zagospodarowanie terenu wokół budynku, prace wykończeniowe i wyposażenie pomieszczeń.

Hotel dysponować będzie także 150m2 powierzchni konferencyjnej,  restauracją inspirowaną kuchnią włoską, salą fitness z wyposażeniem TechnoGym i parkingiem podziemnym z 32 miejscami postojowymi.

Hotel zaprojektowała pracowania AGK Architekci, zaś generalnym wykonawcą jest Cambio Development.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *