Spółka Inpro rozpoczęła budowę condohotelu w Mikołajkach

Oddanie czterogwiazdkowego obiektu do użytku planowane jest na I kwartał 2013 r. Zlokalizowany jest on na Wyspie Ptasiej i półwyspie przy Jeziorze Mikołajskim.

Condohotel połączony będzie ze stałym lądem pomostem, a w jego skład wejdzie  77 pokoi hotelowych oraz 18 apartamentów o powierzchniach od 31,6 m.kw. do 114,8 m.kw.,restauracja z widokiem na Mikołajki, recepcja, basen, SPA,  pomieszczenia odnowy biologicznej, siłownia oraz sala zabaw dla dzieci.

Fasada budynku będzie aluminiowo-szklana, tarasy i loggie pokryte deską tarasową systemową lub gresem mrozoodpornym. Luksusowy charakter inwestycji podkreślą tereny zielone zaprojektowane tuż nad wodą, łatwy dostęp do wszystkich kondygnacji budynków dla osób niepełnosprawnych oraz całodobowy system monitorowania kompleksu.

Na półwyspie zlokalizowany zostanie również kompleks konferencyjny wraz z recepcją oraz marina z miejscami do cumowania.

Łączna, mieszkalna powierzchnia użytkowa condohotelu będzie wynosiła 3.820 m.kw. Ceny wykończonych w wysokim standardzie apartamentów, z bezpośrednim wyjściem na taras prywatnej mariny będą oscylować w granicach od 25 do 30 tys. zł za m.kw. brutto.

„Nasza spółka była pionierem takich produktów na krajowym rynku. Condohotel to ciekawa formuła: własność apartamentu w miejscowości wypoczynkowej, można połączyć z atrakcyjną formą inwestowania poprzez wynajmowanie, w ramach
kompleksowej oferty hotelowej. Duże zainteresowanie ofertą apartamentów w naszej nadmorskiej inwestycji Dom Zdrojowy przekonało nas do realizacji kolejnej tego typu. Jesteśmy przekonani o jej sukcesie" – powiedział prezes spółki  Piotr Stefaniak.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *