Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków ruszą 26 czerwca   OTWARCIA

Kompleks hotelowo-apartamentowy Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków w Unity Centre przy rondzie Mogilskim otwarty zostanie 26 czerwca. Zaoferuje 229 pokoi i 46 apartamentów oraz restaurację włoską Filini i 300 m kw. powierzchni konferencyjnej.

W jednym z budynków składających się na Unity Center wokół głównego Unity Tower w dawnym „szkieletorze” (którego budowa rozpoczęła się i zakończyła w latach 70., po czym przez ponad 40 lat stał w niedokończonym stanie) otwarty zostanie hotel Radisson RED z szerokim wyborem pokoi, w tym superior z balkonami, apartamentami typu corner, junior oraz apartamentem prezydenckim. W oddzielnym budynku dostępne będą apartamenty o powierzchni od 27 do 92 m kw. Za wyjątkiem apartamentów typu studio, wszystkie dysponują prywatnym tarasem. Apartamenty typu studio wyposażone są w lodówkę i kuchenkę mikrofalową, a większe apartamenty z jedną i dwoma sypialniami posiadają oddzielne salony i w pełni wyposażone aneksy kuchenne.

Hotelowa restauracja Filini zaoferuje gościom kulinarną podróż po Włoszech. Menu inspirowane będzie klasycznymi włoskimi przepisami pochodzącymi z różnych regionów, łącząc je z lokalnymi. Oferta restauracji obejmie również dania do dzielenia się, co ma sprzyjać sprzyjają atmosferze wspólnoty i radości z jedzenia w towarzystwie bliskich. Filini to nie tylko restauracja, to prawdziwe doświadczenie kulinarnego podróżowania po Włoszech – mówi Krzysztof Paos, executive chef hotelu i restauracji Filini. –Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasi goście mogą delektować się autentycznymi smakami Włoch, ciesząc się jednocześnie atmosferą nowoczesnej restauracji. Piętro konferencyjne, które znajduje się w głównym budynku hotelu ma powierzchnię ok. 300 m.kw. oferując szereg przestrzeni, od sali 10-osobowej po 140-osobową. Dyrektor generalną została Alicja Zaliwska, wcześniej m.in. operations manager w Radisson Collection w Warszawie i Radisson Blu w Kolonii o czym informowaliśmy w styczniu. Usługi kontroli kosztów i nadzoru inwestorskiego przy tej inwestycji świadczy krakowska firma G2J Consulting.

Radisson RED to lifestylowa marka hoteli o podwyższonym standardzie, która, jak opisuje sieć „w zabawny sposób podchodzi do konwencjonalnych rozwiązań. Marka tchnęła nowe życie w hotelarstwo poprzez nieformalne usługi, w których wszystko jest możliwe, oferuje stylowe przestrzenie publiczne o wyróżniającym się designie, aby zainspirować gości i lokalnych mieszkańców”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *