W Radomiu startuje Hilton Garden Inn   OTWARCIA

W środę 8 maja pierwszych gości przyjąć ma najnowsza inwestycja Grupy Unirest, 114-pokojowy hotel Hilton Garden Inn Radom. Dysponował też będzie 300 m kw. przestrzeni konferencyjnej i restauracją Meritum na 150 osób. To już piąty hotel pod markami sieci Hilton w portfelu Unirest.

– Jest to wyjątkowe otwarcie, ponieważ Hilton Garden Inn Radom jest jednym z niewielu nowych obiektów w centralnej Polsce, cechuje się doskonałym dojazdem i wyjątkowym wystrojem wnętrz, które absolutnie wyróżniają się na tle innych hoteli – mówi Wojciech Molenda, dyrektor Hilton Garden Inn Radom.

Grupa Unirest, która jest też właścicielem kompleksu DoubleTree by Hilton – Hampton by Hilton w Krakowie oraz Hamptonów w Gdańsku Oliwie i Oświęcimiu, podpisała umowę z siecią na Hilton Garden Inn jeszcze wiosną 2018 r. Hotel w zabytkowym pałacyku Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego oraz na sąsiedniej działce po szkole odzieżowej otwarty miał zostać w 2021 r. Prace ruszyły z początkiem 2019 r., wyburzono budynek szkoły i postawiono nowy, ale zostały wstrzymane na etapie surowym zamkniętym, po tym jak wybuchła pandemia. Ponownie prace ruszyły w 2022 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “W Radomiu startuje Hilton Garden Inn

  1. Napiszcie lepiej co z hotelem HILTON W OLSZTYNIE, kupili działkę nad Jeziorem Ukiel i już miała wystartować tam budowa ale ciągle nic się nie dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *