Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Targi FIT-EXPO dla hoteli

Targi FIT-EXPO dla hoteli

Fala popularności zdrowym stylem życia cały czas rośnie. Zgodnie z raportem Fundacji Spa 70% hoteli posiada strefę fitness. Targi FIT-EXPO są jedynym takim wydarzeniem w Polsce, gdzie w profesjonalnych warunkach prezentowane są oferty liderów branży.

Jeśli zastanawiamy się nad doborem sprzętu fitness w hotelu, spa czy welleness, w Poznaniu w dniach 12-14 maja prezentowana będzie szeroka oferta wystawców podczas największych biznesowych targów fitness w Polsce – FIT-EXPO. Będzie to XII edycja targów.

FIT-EXPO to trzy dni dedykowane dla całej branży fitness. To dawka nowości, wiedzy i kondycji. Od 12 lat wydarzenie odwiedzają właściciele klubów fitness, ośrodków sportowych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, czy przyszli inwestorzy. Tu obecna jest cała branża prezentująca od A do Z wyposażenia, akcesoria, przez ubrania, odżywki po gotowe koncepty treningowe, czyli jest wszystko co jest potrzebne do prowadzenia tego biznesu. Wizyta w Poznaniu daje garść praktycznych informacji, które poderwą fit-biznes, w tym strefę fitness w hotelu.

Biznes Planner FIT-EXPO – NOWOŚĆ

 

Liczy się biznes i czas, dlatego osoby, które przyjadą na FIT-EXPO z wyprzedzeniem umówią się na spotkanie z wystawcami dzięki narzędziu Biznes Planner. To narzędzie świetnie sprawdziło się na innych wydarzeniach organizowanych przez nas, było chwalone przez wystawców i zwiedzających, więc na FIT-EXPO będzie tak samokomentuje Anna Myślak, dyrektor targów FIT-EXPO.

Kongres Trendy i Innowacje

Dawka wiedzy, wymiana doświadczeń, bezpośredni kontakt ze specjalistami, którzy znają branżę od podszewki, bo śledzą najnowsze nurty w marketingu, zarządzania zespołami w klubach fitness, czy przeprowadzają analizy lub audyty klubów. Tak w skrócie można opisać cel Kongresu FIT-EXPO Trendy i Innowacje. Od lat w kongresie uczestniczą właściciele klubów fitness i ośrodków sportowych, kadra zarządzająca klubami fitness i sportowymi, przedstawiciele GOSIR-ów, OSIR-ów, MOSIR-ów, doradcy dla branży fitness. Najważniejszą inwestycją dla uczestników wydarzenia będzie czas, bo koszt udziału jest symboliczny (wystarczy sprawdzić na stronie internetowej).

 

Świetny dojazd

Po raz kolejny organizatorzy postanowili przygotować transport z Krakowa i Warszawy (i miast tranzytowych). Jaki jest cel? Po pierwsze wygoda. Po drugie networking. Już w autobusie zaczynają się rozmowy i wymiana doświadczeń, które przenoszą się na targi. Rozmowy o branży są również podczas Wieczoru Branżowego, ale nie trwają długo. Świetna muzyka i atmosfera sprzyjają doskonałej zabawie, która na długo pozostaje w pamięci wszystkich zebranych: wystawców, uczestników kongresu Trendy i Innowacje oraz fitnessowej konwencji.

Różne oblicza fitnessu

Dla trenerów, instruktorów fitness mocnym punktem FIT-EXPO jest Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar. Nie ma w Polsce drugiego wydarzania, w którym uczestniczy tak wielu profesjonalnych trenerów i instruktorów. Program przedsięwzięcia tworzy 19 szkół fitness. Tegoroczna Konwencja to aż 4 strefy AEROBIC & FITNESS, 3 strefy BODY & MIND, 3 strefy TRENERA PERSONALNEGO, 3 strefy WYKŁADOWE. Łącznie będzie około 200 lekcji i wykładów. EU4YA jest barometrem branży i wytycza najnowsze trendy w zajęciach grupowych, dlatego nie tylko praktycy, ale również właściciele powinni uważnie przyjrzeć się temu wydarzeniu.

Ponadto podczas FIT-EXPO najlepsi zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować 14 maja 2017 roku w zawodach Pole Sport. W Poznaniu poznamy zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj na European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics.

 

Więcej informacji o targach znajdziemy na stronie www.fitness.mtp.pl

 

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Drugi superluksusowy hotel w Warszawie

W najnowszym „Hotelarzu” piszemy o planach budowy drugiego po Raffles superluksusowego hotelu w Warszawie, a także rozmawiamy z Miguelem Martinsem, dyrektorem ds. rozwoju IHG w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA