Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Pierwsze urodziny Mercure Kraków Stare Miasto

Pierwsze urodziny Mercure Kraków Stare Miasto


Wielkie nazwiska, dobrze znane twarze, ciekawy program artystyczny, typowo krakowskie przysmaki i lekcja historii w tle – 12. października hotel Mercure Kraków Stare Miasto świętował swoje pierwsze urodziny. Na uroczystej gali pojawiło się ponad 200 osób. Spotkanie poprowadziła Monika Zamachowska.

 

Podczas części oficjalnej, gości w tym osobistości ze świata kultury, sztuki, biznesu i mody, powitali kolejno: Gillesa Clavies, prezes zarządu Orbis, Stephen Hadley , dyrektor regionu Kraków Katowice w Orbisie oraz Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny hotelu. Uroczystość była okazją do zaprezentowania planów rozwoju  obiektu na kolejne dekady.

– Pierwszy rok pokazał nam, że krakowska baza hotelowa potrzebowała nowoczesnego miejsca, z przywiązaniem do tradycji i z lekcją historii w tle. Przez 12 miesięcy działalności na rynku gościliśmy wiele osób ze świata kultury, nauki, polityki i sportu. Byliśmy gospodarzami wydarzeń korporacyjnych, imprez okolicznościowych, a także prestiżowych konferencji. To wszystko dzięki naszym pracownikom, którzy definiują to miejsce i dostarczają wyjątkowego doświadczenia dla naszych Gości – zaznaczył Tomasz Schweda.

Wieczór uświetniły koncerty Filipa Małka, utalentowanego pracownika hotelu Mercure oraz Agaty Nizińskiej, popularnej aktorki i piosenkarki. Istotnym punktem wydarzenia, był pokaz kolekcji Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night, który postanowiono połączyć z wielką galą urodzinową hotelu. Z okazji urodzin hotel przygotował szereg atrakcji dla swoich gości i pracowników. Na wszystkich odwiedzających czekały regionalne pyszności, słodki tort oraz powitalne drinki urodzinowe  w restauracji hotelowej Winestone.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Nowi dyrektorzy w hotelach Chopin Airport Development

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dotychczasowa dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Airport Warszawa awansuje do pięciogwiazdkowego Renaissance Warszawa Airport, gdzie będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W (...)

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA