Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Turystyka biznesowa jutra podczas Kongresu’590 w Rzeszowie

Turystyka biznesowa jutra podczas Kongresu’590 w Rzeszowie


16 i 17 listopada 2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego - G2A Arena odbędzie się Kongres 590, jedno z najważniejszych polskich wydarzeń gospodarczych tego roku. Jednym z paneli będzie „Turystyka biznesowa jutra”, dyskusja moderowana przez Gheorgha Mariana Cristescu, prezesa spółki Chopin Airport Development.


W Jasionce koło Rzeszowa spotkają się przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej. Kongres 590 to impreza dedykowana szerokim rzeszom polskich przedsiębiorców, od start-upów i małych firm, poprzez sektor MŚP, aż do dużych spółek giełdowych. Wśród gości panelowych nie zabraknie wybitnych ekspertów z dziedziny gospodarki, przedsiębiorców, urzędników odpowiadających za rozwiązania prawne i osobistości ze świata biznesu.

Jednym z paneli będzie „Turystyka biznesowa jutra”, dyskusja moderowana przez Gheorghe Mariana Cristescu, prezesa Chopin Airport Development, przewodniczącego Społecznej Rady Turystyki przy Ministrze Sportu i Turystyki, oraz prezesa Polsko-Rumuńskiej Izby Gospodarczo-Handlowej.

Udział w panelu weźmie Mariusz Szpikowski, p.o. prezesa (i - od 2016 roku - dyrektor generalny) Polskich Portów Lotniczych, oraz dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie, Dariusz Rogowski z Ministerstwa Sportu i Turystyki, oraz Patrick Fitzgibbon, wiceprezes senior ds. Rozwoju EMEA Hilton Global, David Kellett, wiceprezes ds. Rozwoju i analizy inwestycji w Europie w InterContinental Hotels Group i Artur Lisowski, dyrektor Marketingu i Business Development odpowiedzialny w HRS za region Europy Środkowo-Wschodniej.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA