Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Przegląd siedzisk – puf

Przegląd siedzisk – puf

Miękki, designerski, kolorowy, o różnych kształtach, a przede wszystkim wyjątkowo efektowny. Puf to siedzisko, które idealnie sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych, a także w miejscach użyteczności publicznej, takich, jak: hotele, showroomy, poczekalnie, czy biura. Oryginalne wzornictwo i najlepsze nazwiska projektantów sprawiają, że puf jest obecnie chętnie wykorzystywany w różnych przestrzeniach. Jego dodatkową zaletą jest również mnogość zastosowań. Może być tradycyjnym miejscem do odpoczynku, stolikiem, a nawet podnóżkiem.Puf jest niezastąpionym dodatkiem do sofy i fotela. Jako kropka nad „i”, jest uzupełnieniem wielu kolekcji. Szeroka oferta tych produktów daje użytkownikom całe mnóstwo możliwości. Można bawić się formą, kolorem, a także tworzeniem rozmaitych „układanek”. W ten sposób łatwo i szybko zmienić można wygląd i charakter wnętrza.W wielu przestrzeniach użyteczności publicznej pojawiają się miejsca mniej oficjalne. Są to strefy wypoczynku i relaksu, tzw. chillout room. Taki nieformalny klimat zapewnią właśnie pufy. Do wyboru mamy różne kształty, kolory i konfiguracje. Taki klimat będzie sprzyjał swobodnej atmosferze, integracji i nawiązywaniu kontaktów. Kolejną zaletą tych mebli jest ich wielkość. W zależności od potrzeb i ilości metrów kwadratowych, pufy będą dobrze się prezentowały w każdej przestrzeni. Nawet, jeśli mamy do dyspozycji niewielki metraż, pufy mogą pełnić różne funkcje. Dzięki temu zaoszczędzimy miejsce.

Wybór jest ogromny, a producenci prześcigają się w pomysłach. Pufy odnajdziemy w ofercie takich marek jak: Noti, MDD, Bejot, Vank, czy Profim.
Dodatkowe informacje na www.everspace.pl.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Nowi dyrektorzy w hotelach Chopin Airport Development

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dotychczasowa dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Airport Warszawa awansuje do pięciogwiazdkowego Renaissance Warszawa Airport, gdzie będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W (...)

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA