Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Orbis na razie nie sprzeda ibisa budżet w Toruniu

Orbis na razie nie sprzeda ibisa budżet w Toruniu


Orbis nie zawarł z firmą Cube w uzgodnionym terminie 31 października przyrzeczonej umowy sprzedaży hotelu ibis budget Toruń i dodatkowej nieruchomości za 11 mln zł netto - poinformowała spółka w komunikacie.

W sierpniu 2017 roku Orbis zawarł ze spółką Cube przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości w Toruniu. Zawarcie przyrzeczonej umowy miało nastąpić w 2018 roku.

"Przyczyną powyższej sytuacji jest brak finansowania niezbędnego dla zrealizowania zakupu. Strony kontynuują rozmowy mające na celu ustalenie możliwości sfinalizowania transakcji w dłuższej perspektywie czasowej" - napisano.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Planuje kolejne markowe hotele

W najnowszym „Hotelarzu” rozmawiamy z Arturem Kozieją, inwestorem hotelarskim który otworzył hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, otwiera Lake Hill Resort&Spa w Sosnówce i (...)

Co dalej z Orbisem?

Rok 2018 był kolejnym dobrym rokiem Grupy Orbis, jeśli chodzi o przychody i wyniki hoteli w całym regionie. I dobrych wyników można się było spodziewać (...)

Raport Demand Outlook wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza”

Wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika otrzymają także opracowany przez specjalistów z Z-Factor raport „Demand Outlook, Polska&Europa Środkowo-Wschodnia 2018” opisujący rynek spotkań w (...)

Hilton Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska z portfolio 15 marek i ponad 5600 nieruchomości z prawie 913 000 pokojami w 103 krajach, została Sponsorem Platynowym organizowanej (...)

Orbis wciąż rośnie, zysk netto za ubiegły rok to 141,9 mln zł

Grupa Orbis podsumowała ubiegł rok. Spółka podtrzymała wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych piąty rok z rzędu. Dobre wyniki operacyjne potwierdza także wzrost przychodów o +4,1% w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-21 Specjalista ds. Sprzedaży Aktywnej Nowy Dwor Mazowiecki
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-21 kelner Jeleśnia
  2019-02-19 Pomoc kucharza Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-21 Menedżer Restauracji Warszawa
  2019-02-20 recepcjonista/ka Wrocław - Hotel Wieniawa
  2019-02-19 Key Account Manager Warszawa
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA