Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 04/2012, AKTUALNOŚCI » Subiektywny katalog hoteli: HotelGateWay.pl

Subiektywny katalog hoteli: HotelGateWay.pl

W sieci pojawiła się platforma specjalizująca się w promocji i sprzedaży grupowej ofert wyselekcjonowanych hoteli w Polsce i Europie – HotelGateWay.pl. Cechą odróżniającą nowy serwis od obecnych na rynku portali sprzedażowych i bookingowych jest autorski dobór oferty, polegający na indywidualnej selekcji miejsc, popartej subiektywną opinią eksperta wizytującego hotel.

 

Na pierwszych użytkowników HotelGateWay.pl czekają oferty hoteli butikowch: Hotelu Bohema w Bydgoszczy oraz Hotelu Kolegiacki w Poznaniu. Filozofia działalności Hotel GateWay opiera się na połączeniu formuły sprzedaży grupowej z wykorzystywaniem rosnącej roli serwisów społecznościowych oraz trendsetterów i opinii przyjaciół. Różnica w porównaniu do mających charakter masowy internetowych portali sprzedaży grupowej polega na koncentracji na najwyższej jakości i selektywności ofert oraz promowaniu wyjątkowych miejsc. Obok aktualnych voucherów, serwis zawiera katalog rekomendowanych, unikatowych hoteli i pensjonatów. – Często słyszeliśmy pytania o to, skąd wziął się pomysł na Hotel GateWay i czy jest miejsce na kolejną tego typu stronę na rynku, na którym funkcjonuje już wiele serwisów bookingowych, a także portali ze zniżkami na różnego rodzaju usługi – mówi Zofia Kubit, współwłaścicielka i ekspert serwisu HotelGateWay.pl. – Nam jednak bardzo brakowało selektywnej i sprawdzonej oferty z pomysłem na urlop lub weekendowy wyjazd. To właśnie wyróżnia Hotel GateWay. Proponujemy internautom przede wszystkim katalog, w którym zebraliśmy miejsca polecane przez naszych przyjaciół i znajomych, a także znane i ciekawe postacie showbiznesu. Zapytaliśmy, jak spędzili w nich czas. Sami również odwiedziliśmy te miejsca lub wysłaliśmy tam naszych ekspertów. W ten właśnie sposób powstaje nasza lista hoteli i pensjonatów w Polsce i w Europie wraz z atrakcyjnymi rabatami. Oferty HotelGateWay.pl są pozyskiwane, weryfikowane i polecane przez zespół ekspertów – podróżników, sportowców, artystów, przedsiębiorców, menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów. Przy każdej lokalizacji zamieszczane są wskazówki na temat atrakcji turystycznych, a także znajdujących się w okolicy restauracji, barów czy muzeów. W 2010 roku w Polsce otwarto 162 nowe hotele. Ponadto, powstały 202 inne obiekty, do których należą m.in. np.: wille, zamki, dwory i zaadaptowane zabytkowe kamienice. W swoim koncepcie biznesowym Hotel GateWay chce wykorzystać przede wszystkim rozwój w tym ostatnim segmencie, do którego należą również hotele butikowe – niewielkie, niezależne obiekty o indywidualnym charakterze, doceniane już od wielu lat przez turystów i miłośników wypoczynku Europie Zachodniej. Czy polski rynek tego typu hoteli jest wystarczająco duży? Czas pokaże to już niedługo.


Komentarze: 3 dla “Subiektywny katalog hoteli: HotelGateWay.pl”

  1. Fajny artykuł, przydatne informacje :)
    PensjonatGaborek

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Planuje kolejne markowe hotele

W najnowszym „Hotelarzu” rozmawiamy z Arturem Kozieją, inwestorem hotelarskim który otworzył hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, otwiera Lake Hill Resort&Spa w Sosnówce i (...)

Co dalej z Orbisem?

Rok 2018 był kolejnym dobrym rokiem Grupy Orbis, jeśli chodzi o przychody i wyniki hoteli w całym regionie. I dobrych wyników można się było spodziewać (...)

Raport Demand Outlook wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza”

Wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika otrzymają także opracowany przez specjalistów z Z-Factor raport „Demand Outlook, Polska&Europa Środkowo-Wschodnia 2018” opisujący rynek spotkań w (...)

Hilton Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska z portfolio 15 marek i ponad 5600 nieruchomości z prawie 913 000 pokojami w 103 krajach, została Sponsorem Platynowym organizowanej (...)

Orbis wciąż rośnie, zysk netto za ubiegły rok to 141,9 mln zł

Grupa Orbis podsumowała ubiegł rok. Spółka podtrzymała wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych piąty rok z rzędu. Dobre wyniki operacyjne potwierdza także wzrost przychodów o +4,1% w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-20 recepcjonista/ka Wrocław - Hotel Wieniawa
  2019-02-21 Menedżer Restauracji Warszawa
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-21 kelner Jeleśnia
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-19 Pomoc kucharza Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-19 Specjalista ds. Sprzedaży/Sales Executive Hilton Garden Inn Rzeszów, Al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
  2019-02-19 Key Account Manager Warszawa
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA