Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » 06/2017, AKTUALNOŚCI » W Kołobrzegu powstanie Hilton Garden Inn

W Kołobrzegu powstanie Hilton Garden Inn

W 2019 r. w Kołobrzegu otwarty ma zostać 128-pokojowy Hilton Garden Inn, pierwszy hotel pod międzynarodową marką w tym mieście. Inwestorem jest spółka BB Capital Group, która buduje już hotel Hampton by Hilton w Poznaniu. Obecnie w Polsce działają trzy Hiltony Garden Inn – dwa w Krakowie i jeden w Rzeszowie, a kolejny planowany jest w Szczecinie.Budowa Hilton Garden Inn Kołobrzeg ma się rozpocząć w tym roku. Nowy obiekt będzie zlokalizowany przy ul. Morawskiego w sąsiedztwie kompleksów hotelowych Diune Hotel & Resort i Marine & Ultra Marine, należących do Zdrojowej Invest. – Jesteśmy dumni, że wraz z siecią Hilton stworzymy unikatowy kompleks obejmujący niezwykły hotel, apartamenty, a także nowoczesne centrum SPA i odnowy biologicznej.

Projekt ten zdecydowanie pomoże wzmocnić pozycję Kołobrzegu jako najlepszego nadmorskiego ośrodka wypoczynkowego w Polsce. Hilton Garden Inn, jako marka o silnej pozycji międzynarodowej, znacznie poszerzy ofertę noclegów i poprawi jakość bazy hotelowej w Kołobrzegu – mówi Piotr Biliński, współwłaściciel BB Capital Group. Będzie to drugi projekt firmy realizowany we współpracy z siecią Hilton.

Pierwszym jest 117-pokojowy Hampton by Hilton przy ul. Św. Marcin w Poznaniu, który otwarty ma być w przyszłym roku. W skład BB Capital Group z Kostrzyna nad Odrą wchodzą spółki zajmujące się m.in. działalnością deweloperską, zarządzaniem obiektami handlowymi oraz prowadzeniem stacji paliw. Pod markami Hilton Worldwide działa w Polsce 14 hoteli, w tym roku otwarte mają być dwa Hamptony by Hilton w Gdańsku Oliwie i Lublinie, a w planach jest kolejnych dziewięć Hamptonów i trzy Hiltony Garden Inn. – Jesteśmy dumni, że posiadamy w Polsce więcej ośrodków w budowie niż jakakolwiek inna sieć hoteli.

Polski rynek jest idealny do rozwoju marki Hilton Garden Inn, a obiekt powstający w Kołobrzegu będzie odpowiedzią na wzrastające w tym rejonie zapotrzebowanie na noclegi dla klientów biznesowych i odwiedzających miasto w celach turystycznych – mówi Patrick Fitzgibbon, wiceprezes ds. rozwoju na region Europy i Afryki w Hiltonie. Hilton Garden Inn to w portfolio sieci marka lokująca się między DoubleTree by Hilton a Hampton by Hilton. •

1 Komentarz dla “W Kołobrzegu powstanie Hilton Garden Inn”

  1. Kolejny hotel… dla Niemców!

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA