Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.

InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.


Obłożenie hotelu InterContinental w Warszawie w 2017 r. wyniosło 84 proc, tyle samo co rok wcześniej, a średnia cena za pokój w euro wzrosła o 9 proc. – wynika z raportu rocznego firmy Warimpex.Warimpex jest w 50 proc. dzierżawcą warszawskiego InterContinentalu z 414 pokojami, obok UBM.  W 2012 r. Warimpex i UBM sprzedały hotel funduszowi inwestycyjnemu należącemu do grupy DekaBank i zawarły umowę dzierżawy, na podstawie której hotel będzie wynajmowany w zamian za stały czynsz i do 2027 r. dalej prowadzony pod marką InterContinental. W grudniu 2017 r. umowa dzierżawy i zarządzania została przedłużona o 7 lat do 2034 r. W maju ub.r.  Warimpex sprzedał spółki właścicielskie lub prowadzące pozostałe polskie hotele: Andel’s w Krakowie i Łodzi, Angelo w Katowicach, Chopin w Krakowie i Amber Baltic Międzyzdroje.


1 Komentarz dla “InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.”

  1. …średnia cena za pokój w euro wzrosła o 9 proc..aha, widac, ze szukamy pozytywow za wszelka cene ? A o ile wzrosla srednia cena w pln, ktore to umocnilo sie z minionym roku do Euro wlasnie o ta sama wartosc %.
    Przeciez hotel kwotuje swoje raty w lokalnej walucie…

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA