Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.

InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.


Obłożenie hotelu InterContinental w Warszawie w 2017 r. wyniosło 84 proc, tyle samo co rok wcześniej, a średnia cena za pokój w euro wzrosła o 9 proc. – wynika z raportu rocznego firmy Warimpex.Warimpex jest w 50 proc. dzierżawcą warszawskiego InterContinentalu z 414 pokojami, obok UBM.  W 2012 r. Warimpex i UBM sprzedały hotel funduszowi inwestycyjnemu należącemu do grupy DekaBank i zawarły umowę dzierżawy, na podstawie której hotel będzie wynajmowany w zamian za stały czynsz i do 2027 r. dalej prowadzony pod marką InterContinental. W grudniu 2017 r. umowa dzierżawy i zarządzania została przedłużona o 7 lat do 2034 r. W maju ub.r.  Warimpex sprzedał spółki właścicielskie lub prowadzące pozostałe polskie hotele: Andel’s w Krakowie i Łodzi, Angelo w Katowicach, Chopin w Krakowie i Amber Baltic Międzyzdroje.


1 Komentarz dla “InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.”

  1. …średnia cena za pokój w euro wzrosła o 9 proc..aha, widac, ze szukamy pozytywow za wszelka cene ? A o ile wzrosla srednia cena w pln, ktore to umocnilo sie z minionym roku do Euro wlasnie o ta sama wartosc %.
    Przeciez hotel kwotuje swoje raty w lokalnej walucie…

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Hotel Altus w Poznaniu otwarty

Hotel Altus, 11-piętrowy obiekt w centrum Poznania, przyjął pierwszych gości. 3-gwiazdkowy hotel ze 109 pokojami zlokalizowany jest w jednej z pięciu wież Domów Towarowych Alfa (...)

Aneta Klepacka-Kołbuk nową dyrektor generalną MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Aneta Klepacka-Kołbuk została dyrektorem generalnym MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim oraz Mazurkas Catering 360°. Zastąpiła Marka Przeorskiego, który pełnił tę funkcję (...)

Chińska marka Metropolo zadebiutuje w Krakowie

Pierwszy w Polsce i w Europie hotel pod chińską marką Metropolo otwarty zostanie w Krakowie w budynku, w którym planowano wcześniej 220-pokojowe Centrum Kongresowe Gromada (...)

Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie

Jesienią tego roku pierwszych gości ma przyjąć 344 pokojowy, 4-gwiazkowy hotel Krakowska. Należący do Grupy Arche obiekt zlokalizowany jest na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej (...)

Edyta Kulka z Satoria Group do kompleksu Akwawit w Lesznie

Edyta Kulka, dotychczas związana z Satoria Group jako dyrektor hoteli Best Western Portos, Atos i Aramis została prezesem zarządu Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA