Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.

InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.


Obłożenie hotelu InterContinental w Warszawie w 2017 r. wyniosło 84 proc, tyle samo co rok wcześniej, a średnia cena za pokój w euro wzrosła o 9 proc. – wynika z raportu rocznego firmy Warimpex.Warimpex jest w 50 proc. dzierżawcą warszawskiego InterContinentalu z 414 pokojami, obok UBM.  W 2012 r. Warimpex i UBM sprzedały hotel funduszowi inwestycyjnemu należącemu do grupy DekaBank i zawarły umowę dzierżawy, na podstawie której hotel będzie wynajmowany w zamian za stały czynsz i do 2027 r. dalej prowadzony pod marką InterContinental. W grudniu 2017 r. umowa dzierżawy i zarządzania została przedłużona o 7 lat do 2034 r. W maju ub.r.  Warimpex sprzedał spółki właścicielskie lub prowadzące pozostałe polskie hotele: Andel’s w Krakowie i Łodzi, Angelo w Katowicach, Chopin w Krakowie i Amber Baltic Międzyzdroje.


1 Komentarz dla “InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.”

  1. …średnia cena za pokój w euro wzrosła o 9 proc..aha, widac, ze szukamy pozytywow za wszelka cene ? A o ile wzrosla srednia cena w pln, ktore to umocnilo sie z minionym roku do Euro wlasnie o ta sama wartosc %.
    Przeciez hotel kwotuje swoje raty w lokalnej walucie…

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wojciech Liszka o efektywnej sprzedaży usług konferencyjnych

Dlaczego podobne obiekty położone w tej samej lokalizacji potrafią generować całkowicie odmienne wyniki ze sprzedaży konferencyjnej? Jak wyróżnić nasz hotel na tle konkurencji? Jak nie (...)

KnockOut Boxing Night w Nosalowym Dworze

6 października w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem odbędzie się gala KnockOut Boxing Night. Główną atrakcją tej imprezy będzie występ dwukrotnego mistrza (...)

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA