Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.

InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.


Obłożenie hotelu InterContinental w Warszawie w 2017 r. wyniosło 84 proc, tyle samo co rok wcześniej, a średnia cena za pokój w euro wzrosła o 9 proc. – wynika z raportu rocznego firmy Warimpex.Warimpex jest w 50 proc. dzierżawcą warszawskiego InterContinentalu z 414 pokojami, obok UBM.  W 2012 r. Warimpex i UBM sprzedały hotel funduszowi inwestycyjnemu należącemu do grupy DekaBank i zawarły umowę dzierżawy, na podstawie której hotel będzie wynajmowany w zamian za stały czynsz i do 2027 r. dalej prowadzony pod marką InterContinental. W grudniu 2017 r. umowa dzierżawy i zarządzania została przedłużona o 7 lat do 2034 r. W maju ub.r.  Warimpex sprzedał spółki właścicielskie lub prowadzące pozostałe polskie hotele: Andel’s w Krakowie i Łodzi, Angelo w Katowicach, Chopin w Krakowie i Amber Baltic Międzyzdroje.


1 Komentarz dla “InterContinental Warszawa – obłożenie 84 proc.”

  1. …średnia cena za pokój w euro wzrosła o 9 proc..aha, widac, ze szukamy pozytywow za wszelka cene ? A o ile wzrosla srednia cena w pln, ktore to umocnilo sie z minionym roku do Euro wlasnie o ta sama wartosc %.
    Przeciez hotel kwotuje swoje raty w lokalnej walucie…

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA