Starwood Hotels & Resorts debiutuje w Azerbejdżanie

Sieć Starwood Hotels & Resorts poinformowała, że podpisała umową z liniami lotniczymi Silk Way Airlines na otwarcie hotelu marki Sheraton w Baku jeszcze tej jesieni.

 

Otwarcie Sheraton Baku Airport Hotel oznacza wejście sieci Starwood do Azerbejdżanu i jest częścią strategicznego planu rozwoju, zakładającego otwarcie ponad 60 hoteli marki Sheraton na całym świecie w ciągu najbliższych trzech lat.

"Dotarcie do nowych granic jest celem naszej strategii rozwoju, więc jesteśmy bardzo zadowoleni z debiutu pierwszego hotelu Starwood w Azerbejdżanie. Baku jest głównym ośrodkiem gospodarczym kraju i jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w regionie" - powiedział Roeland Vos, prezes Starwood Hotels & Resorts na Europę, Afrykę i Bliski Wschód.

Sheraton Baku Airport Hotel zlokalizowany będzie bezpośrednio przed Hajdar Alijew International Airport - głównym lotniskiem w Baku. Hotel będzie miał 207 pokoi, w tym 14 apartamentów, sale konferencyjne oraz rekreacyjne oraz bogaty wybór restauracji.

Ze współpracy zadowolone są również linie lotnicze Silk Way Airlines: "W kraju rozwijającym się ekonomicznie lotnisko Hajdar Alijew International będzie dawało podróżnym pierwsze wrażenie po przybyciu do kraju. Wierzymy, że nasze partnerstwo z uznanwaną na całym świecię marką hotelarską, jaką jest Starwood Hotels & Resorts będzie miało wielki wpływ na rozwój gościnności w Azerbejdźanie w przyszłości" - powiedział Jaouad Dbila, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, Holding Silk Way.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *