Polscy i brazylijscy siatkarze nocują w angelo Hotel Katowice

29 i 30 czerwca siatkarze Polski i Brazylii rozegrają w katowickim Spodku dwumecz w ramach eliminacji do finałów Ligi Światowej 2011. Sportowcy obu drużyn już od 27 czerwca będą nocować w angelo Hotel Katowice.

Przed nami ostatnie mecze fazy kwalifikacyjnej siatkarskiej Ligii Światowej oraz turniej finałowy, który odbędzie się w dniach 6-10 lipca w Gdańsku. Pod koniec czerwca w Katowicach rozegrany zostanie jeden z ostatnich dwumeczy grupy A. Polska ponownie zmierzy się z Brazylią, aktualnymi mistrzami świata. Siatkarze brazylijscy przylecą do Polski już 27 czerwca. Polacy również dotrą tego dnia do Katowic.

Aby zapewnić komfort oraz najlepsze warunki przed meczem, Polski Związek Piłki Siatkowej ponownie wybrał hotel angelo Katowice jako miejsce wypoczynku dla obu drużyn. Poprzednio polscy siatkarze korzystali z gościnności hotelu podczas Ligii Światowej w 2010 r.

„Wybraliśmy ponownie angelo Hotel Katowice z kilku powodów: doskonała lokalizacja zaledwie 500m od miejsca rozgrywek, profesjonalna i serdeczna obsługa, komfortowe pokoje z łóżkami odpowiednimi dla naszych wysokich zawodników to najważniejsze z nich. Zeszłoroczny pobyt siatkarze wspominają bardzo dobrze. Jestem przekonany, że tak samo będzie i tym razem” – wyjaśnia Kamil Fedorowicz, rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

angelo Hotel Katowice już nie jeden raz gościł sportowców. Koszykarki biorące udział w EuroBasket 2011 właśnie opuściły hotel. Podobnie jak dla nich, na siatkarzy czekają komfortowe i klimatyzowane pokoje z łóżkami o długości 210 cm oraz specjalnie przygotowane menu w restauracji Sunlight, obfitujące w zdrowe i energetyczne potrawy. Hotel udostępnia również przestronną salę konferencyjną, w której 28 czerwca odbędzie się konferencja prasowa obu drużyn.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *