Certyfikaty Doskonałości 2011 TripAdvisor dla 4 hoteli Grupy Hotelowej Orbis

Novotel Katowice Centrum, Mercure Kasprowy Zakopane, Mercure Gdańsk Hevelius oraz Mercure Poznań otrzymały prestiżowy Certyfikat Doskonałości 2011, przyznawany przez TripAdvisor - największy na świecie portal turystyczny. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla czterech polskich hoteli, które znalazły się w elitarnym gronie najlepszych lokalizacji na świecie, rekomendowanych przez TripAdvisor!


Certyfikat Doskonałości TripAdvisor jest wyznacznikiem jakości w hotelarstwie i jest ceniony przez całą branżę, jako nagroda potwierdzająca najwyższe standardy, a dla gości hotelowych to wiarygodna rekomendacja, z której chętnie korzystają. Nagrodzone obiekty Grupy Hotelowej Orbis otrzymały wysoką notę „4” w pięciostopniowej skali. Certyfikaty Doskonałości są przyznawane w procesie ostrej selekcji, na podstawie obiektywnej oceny ekspertów z TripAdvisor oraz osób podróżujący, których opinie są zbierane i opracowywane przez portal. Tym cenniejsza jest to nagroda dla polskich hoteli, które znalazły się w światowej czołówce.


„Jesteśmy dumni, że aż cztery nasze hotele zostały wyróżnione spośród tysięcy hoteli. Certyfikat Doskonałości TripAdvisor świadczy o najwyższej jakości usług, komforcie, doskonałym serwisie i kuchni, a także unikalnym charakterze każdego hotelu” – mówi Joanna Świerkosz, Dyrektor Marketingu Grupy Hotelowej Orbis. „Jest to także potwierdzenie, że teraz w Polsce świadczymy usługi, które są na najwyższym światowym poziomie. Polskie hotele marki Novotel i Mercury reprezentują godnie swoje marki. To widzą i doceniają zarówno eksperci, jak i goście. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym międzynarodowym certyfikatom nasza oferta – nie tylko 4 nagrodzonych hoteli, ale także pozostałych 60 - zyska jeszcze większe zainteresowanie turystów  z całego świata.”

Novotel Katowice Centrum jest znany z usług o najwyższej jakości w całej aglomeracji śląskiej. Hotel jest doskonale zlokalizowany - to dobre miejsce na podróż służbową, jak i wypoczynek.


Mercury Kasprowy Zakopane to jeden z bardziej znanych hoteli w Polsce i w samej stolicy Tatr. Atrakcyjnie położony na urokliwej Polanie Szymoszkowej cieszy się powodzeniem przez cały rok.


Mercure Gdańsk Hevelius znajduje się blisko Starego Miasta. To doskonały wybór dla gości ceniących wygodę, designe’rski wystrój i doskonały serwis.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *