Software Mind Hospitality Suite w Hotelu Rubinstein w Krakowie

Firma Software Mind SA wdrożyła system Software Mind Hospitality Suite w hotelu Rubinstein w Krakowie. Zadaniem wdrożonego rozwiązania jest poprawa jakości telewizji hotelowej i wzrost zysków firmy dzięki zwiększeniu sprzedaży dodatkowej oferty hotelu - fitness, restauracja, a w niedalekiej przyszłości również wypożyczalni (VoD).


W ramach wdrożenia Software Mind Hospitality Suite zainstalowano 30 odbiorników IPTV umożliwiających oglądanie telewizji satelitarnej oraz świadczenie dodatkowych usług. W stosunku do poprzedniej telewizji funkcjonującej w hotelu znacząco poprawiona została jakość odbieranych kanałów. Wprowadzonych zostało również więcej interesujących kanałów kodowanych.


Poprzez specjalnie przygotowany, dedykowany portal telewizyjny (z logo, w kolorystyce i stylu hotelu) goście hotelowi mogą przeczytać wszystkie interesujące ich informacje o hotelu, o obecnie dostępnych atrakcjach turystycznych, przeglądnąć serwis pogodowy, włączyć radio internetowe, zamówić budzenie, wyświetlić informacje o odtwarzanych utworach oraz komunikować się z recepcją.


Hotel stopniowo uruchamia wdrożone funkcje związane z generowaniem dodatkowego przychodu, goście hotelu mogą złożyć poprzez portal telewizyjny zamówienie w restauracji / zamówić stolik lub posiłek do pokoju /, wypożyczyć film (wypożyczalnia VoD), dokonać szybkiego wymeldowania (fast check-out).


Z naszych wyliczeń i informacji od Klientów, którzy korzystają z naszego rozwiązania wynika, że system IPTV powoduje wzrost współczynnika klientów powracających o około 8,7% w skali roku po dwóch latach od udostępnienia systemu IPTV. 21,6 % gości hotelowych deklaruje, że systemy IPTV podnoszą satysfakcję z pobytu. Aż o 12,8 % wzrasta liczba gości hotelowych decydujących się na skorzystanie z oferty SPA, o 18,5 % wzrasta liczba gości decydujących się na skorzystanie z restauracji, a około 21 % gości w czasie pobytu przynajmniej raz korzysta z wirtualnej wypożyczalni filmów”  komentuje Marcin Książek IPTV Product Manager Software Mind SA.


Software Mind Hospitality Suite to innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane na potrzeby nowoczesnego hotelu. System powstał z myślą o zapewnieniu pełnego wsparcia kluczowych procesów biznesowych w najważniejszych obszarach działalności indywidualnych obiektów oraz małych i dużych sieci hotelarskich. Podstawowym zadaniem rozwiązania jest wyposażenie pokoju hotelowego w nowoczesny i przyjazny system multimedialny. W ramach rozwiązania  standardowo dostarczana jest gościom hotelowym wysokiej jakości telewizja (HD) oraz wirtualna wypożyczalnia filmów (VoD). Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii można dostosować rozwiązanie do wizerunku i potrzeb hotelu, dbając jednocześnie o promocję i spójność marki.


Przykładowe okna systemu Software Mind Hospitality Suite
Szczegółowe informacje o rozwiązaniu: Software Mind Hospitality Suite


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *