Nowości w hotelu BEST WESTERN Hotel Felix

 

Najbliższe miesiące sprzyjają wakacyjnym podróżom i częstym wyjazdom służbowym. Warszawski Hotel Felix***, który do sieci BEST WESTERN należy od 1 marca 2011 roku, przygotował wiele ciekawych propozycji, które warto wziąć pod uwagę, planując podróż. Rezerwując pokój przez stronę www.bwfelix.pl, goście otrzymają zniżkę w wysokości aż 30% za cały pobyt!

 

 

BEST WESTERN Hotel Felix *** nie zapomniał też o gościach biznesowych. Dla każdego uczestnika konferencji czeka prezent w postaci "Powitalnej Kawy". Przy konferencji z udziałem minimum 25 osób, trener otrzymuje bezpłatne zakwaterowanie.

 

Dodatkowo warto dołączyć do grona fanów BEST WESTERN Hotel Felix***, ponieważ  koszt każdej rezerwacji dokonanej przez www.facebook.com/BWHotelFelix jest niższy o 20 PLN. Oprócz tego na profilu można znaleźć wiele ciekawych informacji o organizowanych konkursach, w których do wygrania są ciekawe nagrody oraz noclegi w BEST WESTERN Hotel Felix***.

 

 

Sieć BEST WESTERN dba również o stałych klientów. Specjalnie dla nich został przygotowany program lojalnościowy Best Western Rewards, obowiązujący we wszystkich hotelach sieci na całym świecie. Program oferuje punkty za wydane na pobyt  pieniądze. Zgromadzone punkty można wymienić m.in. na darmowe noclegi, walutowe karty Travel Reward Card lub atrakcyjne nagrody! Więcej szczegółów na www.bwfelix.pl.

 

Więcej szczegółów na temat programu lojalnościowego i innych promocji, można znaleźć na www.bwfelix.pl lub www.facebook.com/BWHotelFelix.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *